Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ! Ti szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti szerintetek melyik az a korosztály aki leginkább vágyik a hármas szexre ?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen probáltatok ki és hány évesen élveztétek leginkább ? Melyik felállásban ?

2023. okt. 23. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

19 évesen próbáltam ki és egyre jobban élvezem. 2F+1L felállásban.

25L

2023. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én 23 lehettem,amikor az akkori barátom barátja először csatalkozott egy átmulatott este után.🙂

Azóta is voltam több fiúval egyszerre.

2023. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én a szüzességem is egy házibuliban vesztettem el piásan két pasival. Az egyik a párom volt, a masik a haverja. A pasit hamar ejtettem de a haverja azóta is gyakran beszáll harmadiknak.

22L

2023. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Bár pasi vagyok,de a jelenlegi párom mostanra vallotta be,hogy régóta izgatja a dolog plusz egy pasival.Mivel engem is,remélem meg is tesszük hamarosan.🙂

40-es korosztály vagyunk amúgy.

2023. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szexuális gondolataim vannak, nem sokkal utána már a hármas szex is folyamatosan ott volt a gondolataim között, és a mai napig is gyakran gondolok rá, de sajnos még nem volt rá lehetőségem.
2023. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindegyik aktív korosztályt foglalkoztatja a hármas/többes szex.

A szüleim pl. rendszeresen járnak egy társaságba többesezni.

Amikor készülnek elmenni, fel vannak dobva mint egy kisgyerek karácsonykor, másnap délelőtt meg alig bírnak lábra állni a kimerültségtől (nem iszik egyikőjük sem).

25 L (ők ötvenesek)

2023. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Énis Férfi vagyok de nálam 22 éves korom óta kb. Ma már ott tartunk h a páromnak elkezdtem mondani: Mi lenne ha…

32F28N

dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!