Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet manapság olyan lányt/nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság olyan lányt/nőt találni aki nyitott arra hogy elfenekeljen egy fiut? Ha igen hól?

Figyelt kérdés
Hiába keresek nem találok senkit főleg nem somogy vagy pest megyéből

2023. okt. 23. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Bárhól
2023. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Engem is érdekelne, északkelet magyarországon.
2023. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt többször is sikerrel jártam:

Fenekelés/spanking - Index Fórum [link]

2023. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Tele van a rosszlányok meg az smpixie velük, igaz, fizetősök. De az élményért megéri!
2023. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 azok csak a pénzért csinálják.

Nem ugyan olyan mit az ha valaki élvezetből csinálja. + nem hiszem hogy 20e. Forintot megérne vagy 40.t.

2023. okt. 26. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5: kvázi vesztenivaló nélkül ki tudod próbálni, tetszik-e. Ha nem bírod, menekülőszó és mehetsz Isten hírével. Ismerőssel semmiképpen se próbálnám ki. Így kezdtem én is, izgultam előtte, mint egy gyerek, aki először megy iskolába 🙂. Azóta a volt tesitanárnőm tartja karban a fenekemet.
2023. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért nem olyan nagy dolog, sztem bármelyik csaj megcsinálja aki nem annyira prűd. Legalábbis nekem 3-ból 3 barátnőm benne volt, pedig én se vagyok annyira benne a bdsm-ben egyébként. Egyszerűen nem prűd unalmas csajok között kell keresgélni és ennyi. Sokszor pedig nem a 10/10-es vagy 7-8/10 cicababák lesznek a nyerők, ők baromi unalmasak sajnos.. keress azok között a lányok között akik nem annyira extrán jól néznek ki de bevállalósak.
2023. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!