Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor ujjaznak az fáj, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ujjaznak az fáj, ez azért van, mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor 2 ujjal ujjaz a párom vagy én próbálnám magamat ujjazni (1 ujjal akár) az fáj és kicsit ilyen szúró érzésem lesz, nem kellemes.

Ez azért van, mert szűz vagyok még?

Ez normális?



2023. okt. 23. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak az a gond, hogy nem vagy elég nedves.
2023. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még be kell járatni ott az idegeket, mert még túl érzékenyek.
2023. okt. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
2 ujj picit sok szüzen. Barátnőm bevan járatva rendesen, de így is csak egy ujjal szoktam neki, elég szűk (legalábbis az elején).
2023. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Milyen nemű vagy?
2023. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem a párod!!! Egy igazi pasi élvezetet okoz, nem fájdalmat! Meg is érdemled a sorsod, ha nem dobod ki!
2023. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem feltétlen van köze a szüzességhez. Nekem szüzen is simán felment a két ujj és nem fájt. Az első alkalom fájt picit, de nem véreztem. De nem volt olyan probléma, hogy ne ment volna be.

Genetika.

2023. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, "én próbálnám magamat ujjazni (1 ujjal akár) az fáj" Magát hogyan kéne kidobnia?
2023. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj használni egy kis síkosítót, és ne vadul ujjazd magad az elején.
2023. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom igen. Meg azért is mert nem tudtál teljesen ellazulni. Esetleg már öngerjesztő a dolog és stresszelsz is rajta...
2023. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!