Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak fiúként irigyelem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúként irigyelem a lányokat?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy a lányoknak nincsen péniszük ami felállhat. Imádok meztelenül lenni, ha valamikor meztelenül vagyok akkor szokott olyan lenni, hogy nem akarom, hogy felálljon a péniszem de feláll. Sokkal jobban élvezném a pillanatot ha nem állna fel. Nem tudom miért de már nagyon régóta vonz az a gondolat, hogy soha sem állna fel a péniszem és így lehetnék meztelenül.

Meg úgy is irigyelem a lányokat, hogy ők sokkal tovább tudnak maszturbálni orgazmus nélkül. Ha én csinálom akkor nekem mindig megkell állnom az orgazmus előtti pillanatban, hogy ne élvezzek él, itt tartok fél perc szünetet, megint elkezdek maszturbálni, orgazmus előtt megint megállok egy szünetre, megint elkezdem és ezt ismételgetem. A lányoknak meg sokkal más, ők maszturbálhatnak-maszturbálhatnak nekik ezt az orgazmust nehezebb elérni mint a fiúknak. Volt már olyan, hogy annyira megálltam maszturbálás közben szünetre, hogy konkrétan már egyáltalán nem állt fel és úgy maszturbáltam, hogy nem állt fel és úgy is eltudtam jutni az orgazmusig. Szóval szerintem ebből a szempontból sem lenne probléma ha nem állna fel soha.


Ha valamit is számít, 20 éves vagyok.



2023. okt. 27. 07:14
A kérdező szavazást indított:
Ebből a szempontból én is irigyelem a lányokat
Ebből a szempontból nem irigyelem a lányokat
13 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le a kérdést… úgy akartam, hogy: csak én irigyelem fiúként a lányokat?
2023. okt. 27. 07:21
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt irigylem, hogy nem kerülhetnek kellemetlen szituációba egy nem kívánt erekció miatt.
2023. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak te irigyled. Tök jó amikor mesztelen vagyok és áll a farkam. Nagyon szeretek vele foglalkozni, hokizni. Soha nem cserélném el egy vaginára.
2023. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak fiúként irigyelem a lányokat?"

Ha fiú vagy, akkor igen.

2023. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Menstruálni,szülni is szeretnél? A férfiaknak könnyebb.
2023. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

de várj, most miért is kellene konkrétan irigyelni a lányokat?

csak mert nem áll fel nekik semmi?


én nem cserélnék, az biztos, imádok fiú lenni.

2023. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnél nő lenni csak azért mert meztelenül áll a farkad akkor is mikor nem akarod?

10-14 éves korodtól jön a mikulás. Ha akarod ha nem. Jönnek a rosszul létek, hangulatingadozások, hasgörcsök. (tisztelet a kivételnek).

Félni kell a teherbe eséstől, illetve attól is, hogyha estleg áldott állapotban maradsz, akkor elvállalja-e a férfi a gyereket.

Maga a terhesség eleje. A folytonos hányinger, hányás, rosszullét. Változik a tested. A szülés folyamata, Utána a felépülés folyamata.

Másik részről közellétive meg. Folyamatosan toppon lenni. Ne legyél szőrös, legyél ápolt, igényes, kipihent. Mindig minden körülmények között a legjobb formád hozd. Legyen tip-top a körmöd, a sminked, hajad. Legyen csupasz a p.nád, hogy a pasik élvezzék nyalni. Legyen baba p.ncid mert most az a menő.

De ennek ellenére sem szeretnék férfi lenni, teljes mértékben imádom a nőiességem.

2023. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva a leírásodból egy gender diszfória világlik ki.
2023. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon régóta vonz az a gondolat, hogy soha sem állna fel a péniszem" – fiatal barátom, ezt az idő megoldja!
2023. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

amúgy 20 éves vagy, ne viccelj már, akkor bánkódhatnál, ha nem állna fel.

szóval nincs ezzel semmi gond ...

2023. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!