Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés mikor feláll a farkatok? Valamint a merevedést képesek vagytok tudatosan irányítani?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok

2023. okt. 27. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom leírni milyen érzés, pontosan mire gondolsz.

Tudatosan irányítani? Hát ha azt akarom lankadjon le, akkor az lassabban megy és ideális esetben ki kell lőni az ingert.

Felállítani meg ingerrel lehet ugye :D

2023. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A merevedést lehet, tudatosan fel tudod állítani, ha elkezdesz olyanokról fantáziálni. Olyankor kicsit minden jobb számomra és boldogabb. 31F
2023. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Olyan érzés a merevedés, mintha egy izom feszülne a lábaid között, amit nem annyira egyszerű megfeszíteni, vagy elernyeszteni mint pl a bicepszet. Valamint ad egy magabiztosságot, ha egyedül vagyok, esetleg nem látja senki a merevedésem. Személy szerint szégyen érzetem lesz, ha könnyű ruhában vagyok, mert nem akarom, hogy így lásson akárki. Szexuális ingertől/gondolattól megfeszül, és szépen lassan elernyed, ha valami teljesen másra gondolok, vagy koncentrálok, mint amitől felállt.

22 vagyok.

2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ruhában történik akkor egy szorító de jó érzés ruha nélkül kicsit bizsergő szintén jó érzés
2023. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még 28 évesen sem tudom irányítani. Azért sajnos, mert rendszeresen vannak spontán merevedéseim most is. Egyébként nagyon jó érzés mindig, de emberek között, boxeerben, szoros farmerben ha random feláll, az nem annyira kellemes. Vagyis inkább azért mert takargatni kell és nincs helye a nadrágban.
2023. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BohócKolbász ***** válasza:
100%

Ez helyzetfüggő. Mert van amikor kellemetlen, főleg munka közben ha egy formás fenéken ragad a tekintetem. Ilyenkor bizony az overall elég sokatmondóan tud dudurodni. Irodában történt így sikerült időben lecsillapodni mielőtt lebuknék.

Maga az inger kellemes érzés. Például meztelenül kizárólag a vér zubogását és lüktetését érzem lent, illetve a forróságot. Érzem hogy erősebben ver a szívem ilyenkor. Olyan mintha a lüktetés az egész testemből indulna a péniszembe. Ruhában sajnos tud fájó is lenni ha épp olyan pillanatban áll fel amikor nem kéne.

31F

2023. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-os es 6-os valaszolok: Mennyire gyakran hokiztok/szexeltek? Tenyleg erdekelne mert nekem pl kb sosincs olyan h meglatok az utcan valakit es felall. Nyilvan megnezek egy szep feneket de nem all fel csak ugy.
2023. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7es

Nekem se áll fel minden szép cicire meg fenékre, de néha full spontán feláll. Nem verem ki minden nap, szex kb heti 1szer van.

5 voltam

2023. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BohócKolbász ***** válasza:

7-es

Napi szinten önkielégítek, mivel rég volt utoljára szexuális kapcsolatom. Spontán merevedésem ritkán van, van amikor nincs is merevedésem, és elsétalok a formák mellett. Ez nagyon függ a kiéhezettségtől és a hangulattól is. Ha az utcán feláll az azért van mert tényleg bejön és beindítja a fantáziám. De kb. ahogy elfelejtem és eltekintek róla máris kezd lanyhulni a bizsergés. Sztem ez egyénfüggő is.

2023. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BohócKolbász ***** válasza:
6 voltam
2023. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!