Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Freedom Fetish és Ministry of...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freedom Fetish és Ministry of Freedom BDSM partykról adnátok felvilágosítást? személyes beszámolókat, érdemes-e elmenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ez egy kis szubkultúra, de valamiért kezd divat lenni azok körében is fétispartira menni, akik nem is igazi fetisiszták. Ha egyedül megyek, van esély arra, hogy ismerkedjek? (Lány vagyk, de nem az a tipikus jócsaj.) Eddig egyszer voltam ilyenen, de nem jött oda hozzám senki. Kirekesztve is éreztem magam, miközben azt láttam, hogy összeszokott emberek és baráti társaságok jót buliznak. Vajon ez csak egyszeri rossz tapasztalat, és próbálkozzak még? Vagy mások mit tapasztalnak az ilyen bulikon?

#fétis #BDSM #Kink #Freedom Fetish #fétisparty #fétisbuli
2023. okt. 28. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de szerintem egy rohadt jó randiötlet ilyen helyre menni

A furcsa idegen légkör jól összehozza a 2 embert

2023. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
És van is valami fétised, vagy csak szimplán az ismerkedés miatt mennél oda?
2023. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A bdsm közösség kishazánkban elég durván zárt. És ahhoz képest hogy a legtöbben az elfogadásról magyaráznak, igencsak kirekesztő is... :D
2023. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Randiötletnek akkor jó, ha 1. van kivel randizni 2. vevő az ilyen dolgokra. Főleg az utóbbi lenne fontos, egy kis mimózalelkű srácot minek vigyek oda? :D

Nyilván van bennem a szubkultúrába passzoló vonás, ha ilyen helyre mennék, de ezt a kirekesztést én is érzékeltem, ezért is tettem fel a kérdést. Lehet, valamit rosszul csináltam. Vagy csak nem a megfelelő partiban voltam, vagy épp rossz volt a csillagok állása, ki tudja.


Írtak páran üzenetet, hogy nekik sincs kivel menni. Köszi, megkaptam mind. November 25.-én és december 31.-én lesz nyílt party a MoF-ban, azt javaslom, vegyetek ezekre jegyet, és ott találkozunk. Nem tudok mindenkivel ketten elmenni értelemszerűen, de én már megvettem az elsőre a jegyet, teszek még egy próbát. Kedves társnélküli fiúk, ott várok mindenkit. Ne okozzatok csalódást ;)

2023. okt. 28. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Elismerésem, nagyon szép megoldás, az összes felmerülő problmára. Hogy mennyire vagy jó csaj, az mindenkinél más, biztos van, akinek bejössz, de hogy okos vagy az nem kérdés.
2023. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elmenni, ha érdekel ez a szubkultúra. Én voltam egyedül is, és társaságban is. Eddig egy kifejezett csalódásom volt, de az is inkább mert nagyon tematikus esemény volt amibe nem illettem bele. De ott is találtam ha mást nem beszélgetőpartnert. Amúgy jelenlegi partnereimből kettőt ott ismertem meg, egyikkel még csak nem is szexuális a kapcsolatunk. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj és válaszolok a konkrétumokra :)
2023. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy régi kérdés, de hátha még releváns, ha más nem, az utókornak :)


Én kétszer voltam eddig, van jegyem egy harmadik alkalomra is. Nagyon jól éreztem magam, mindkétszer találtam beszélgetőpartnert is, illetve táncpartnert is párszor (én is lány vagyok, én se kifejezetten vékony szőke maca, az első parti csakcsajok volt, szóval ott kicsit összevissza volt, ki közeledik kihez, de másodszorra abszolút jöttek pasik is). Nem tapasztaltam, hogy ki lennék rekesztve vagy ilyenek, nyilván, ha egy társasággal vagy partnerrel megy valaki, akkor sokszor azokkal is tölti az estét.

Tuti bejössz sok embernek, attól, hogy nem vagy az a "tipikus jócsaj" :) Ne aggódj ezen.


Szóval igen, abszolút van esélyed egyedül ismerkedni. Igazából szerintem először azt kéne elérni, hogy *egyedül* jól érezd magad - ülj le egy itallal, nézd az embereket, élvezd ki, hogy lakkban-bőrben-kutyajelmezben-akármiben (jut eszembe, egy király öltözék is növeli az esélyeid!) lehetsz, ha van valami történés (shibari vagy bármilyen bemutató, van, aki bemegy akár a "szobába" nézni), menj oda, nézd, vegyél részt, ha olyan van. Ha látszik rajtad, hogy jól érzed magad, relaxált vagy - vagy legalábbis nincs aktívan resting bitch face-d - talán nagyobb eséllyel jön oda valaki, mint ha idegesnek, unottnak nézel ki.


+ Te is kezdeményezhetsz akár! Szerintem ez pont az a közeg, ahol működhet :)

++ Hagyjuk ezt a "nem is igazi fetisiszta" dolgot, szerintem amíg valaki megugorja a dresszkódot, nem vág ijedt vagy röhögő fejeket a többiekre, és ámblokk beilleszkedik, lehet egyébként 90% vanilla.

+++ Sok sikert, ha még próbálkozol :)

márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!