Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM-kedvelők! Ti jártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-kedvelők! Ti jártok BDSM-rendezvényekre?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb eséllyel, mint a nem BDSM kedvelők.
2023. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én nem járok, nem a többiek miatt izgat ez a dolog, csak a partneremmel élem meg, meg beszélgetek róla neten, ha úgy van.


Pár ismerős mesélt róla milyen, annyira nem izgat.


F

2023. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár szívesen elmennék, de sajnos a párom nem partner ebben.
2023. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én se járok engem kicsit máshogy érdekel a bdsm mint általában azokat akik oda járnak
2023. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem is kicsit máshogy érdekel a BDSM, mint az ilyen bulikra járók többségét, mégis eljárok. Több okból is.


1. A BDSM, illetve a fetisizmus mindenkit "kicsit máshogy" érdekel, mivel nincs két, teljesen egyforma szexuális érdeklődésű ember. Ha mindenki úgy gondolkodna, mint az előző válaszoló, senki nem járna bulikra.


2. Pont az ilyen helyeken lehet olyanokat megismerni, akiknek a "kicsit máshogyan" érdeklődése hasonlóan "kicsit más" az enyémhez.


3. Csak addig érzed azt, hogy a te felfogásod olyan nagyon különleges a BDSM-ről, amíg el nem mész egy ilyen buliba. Amikor már ott vagy, nem ezt látod, hanem azt, hogy a nagyon sokféle felfogás milyen jól megfér egymás mellett, mert a közös nevező mindenkinél ugyanaz, és ezt óriási élmény megtapasztalni.

2023. okt. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A COVID óta eléggé laposak lettek a bulik, úgyhogy most már nemigen
2023. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én járok. Nem feltétlenül a BDSM miatt, hanem a társaság és elfogadás miatt. Persze egy jó fenekelés sosem rossz. Bár azt aláírom, ahogyan 6os írta kicsit laposak néha
2023. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok, mert a legtöbb eseményen összetévesztik a szezont a fazonnal. Sajnos a szexen van a hangsúly. Addig, amíg látsz valakit az öltözékében, azt hinnéd, na ez a Jenő biztos érti a dolgát, nagy ász lehet a BDSM-ben… aztán csóri elkezd kufircolni, mindenféle igényes BDSM előzmény nélkül. Értem, hogy ezt is szabad, mindeki azt csinál amit szeretne. Ezzel semmi baj. De ez nem bdsm. Én erre meg nem vagyok kiváncsi. Megyek akkor, ha az esemény a BDSM-ről, eseteg fétisrőr szól. Ha kufirc jelenetek érdekelnének, találok swinger klubokat is, ott is lehet nézelődni.
2023. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Németországban éltem sokáig, ott fiatalabb koromban elmentem ilyen bulikra.

Általában nagyon menő bulik voltak, mindenki latex vagy bőr cuccban (de beengedtek általában sima ruhában is, nem is szóltak érte, de én pl. amikor először sima ruhában mentem, "szégyelltem" magam és legközelebbre már beszereztem néhány igényesebb cuccot.

Industrial hangulatú hely, szólt a techno meg a metál, lehetett ismerkedni mint egy sima szórakozóhelyen (sőt, még jobban is).

Voltak ketrecek, falhoz rögzített bilincsek. még vákumágy is néha, de ezeket sose előjátékhoz használták, inkább csak "játékra" olyan szinten h néha ilyen vihogó huszonévesek zárták be egymást és fenekelték egymást.

Szóval nem volt az a kínos hangulata az egésznek, hogy te most mások előjátékában veszel részt, mert inkább arról szólt, h ki lehetett próbálni ezeket az amúgy drága eszközöket.

Volt szex szoba de eléggé szeparált helyen, nem arról szólt a buli, hogy ott szexeljél. Elég rangos DJ-k jöttek el, gondolom nekik se mutatott volna jól a portfóliójukban ha vmi sima faluvégi orgián/bordélyban lépnek fel. Alapvetően igényes volt az egész, olyan nyugatias, a zene, a társaság, az emberek öltözködése (látszott h vki mennyi időt rak bele egy-egy latex ruhába vagy jelmezbe is).


Voltak tematikus napok is, kb minden fétis kedvelője megtalálta a helyét..

Azt hiszem úgy a 90-es évek végén, 2000-res évek elején ezeknek a helyeknek a hangulata adta át nekem azt, ami a "szabadság" szó jelentése.. amikor az emberek előítélet, korlátok nélkül jól érezhetik magukat.


Aztán hazajöttem és egyetlenegyszer elmentem egy ilyen buliba. A hazai bdsm fórumokon úgy volt beharangozva, h ez a legjobb idehaza, itt minden bdsm/fetish kedvelő ott lesz. Hatalmas csalódás volt. A zene igénytelen falunapi-DJ vacak, az emberek igénytelenül öltözve és mindenki morcos, távolságtartó. A férfiakon látszik h csak "azért" jöttek a nők meg (hát az a pár aki volt) már mind foglalt, de persze úgy foglalt h szóba se állhat senkivel. Sztem jópáran fizetős dominával/prostival jöttek, de ez megint más kérdés.

Hatalmas csalódás volt az egész, akkor rájöttem h az egész szubkultúra itthon még nem elég érett, sőt sehol se jár. Néhányan olcsó dugásra használják ezeket a partikat, mint bármelyik más gagyi szórakozóhelyen. A többiek meg cska unatkoznak. Azóta se voltam ilyenen. El tudom képzelni h vannak jobbak már, de igazából, nem vonz annyira, a magyar közösséget (smpixie) nézve egyáltalán nem vonz a társaságuk sajnos.

nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!