Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Taposás fétis tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taposás fétis tényleg ennyire tabu dolog?

Figyelt kérdés
Régóta keresek partnert rá de nem sikerült sose. Pedig anyagiasakat is hívtam pl rosszlányokról aztán kb mindig azt kaptam nem vállalják csak véletlen be van jelölve. Nem tudom csak az én környékemen vannak e ilyen lányok de hiába keresek úgy hogy fizetnék is érte egyszerűen nem találok rá partnert. Vagy csak én kopogtatok mindig rossz helyen? Akinek sikerült már találni valakit az megosztaná hol sikerült? Dominát meg nem keresek mert csak fetisiszta vagyok a bdsm hidegen hagy aztán akikkel ilyen ügyben beszéltam azok azt mondták így nem fogadnak.

2023. nov. 1. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Elore szólok a kérdésed tiltva lesz es törlik

Itt azt hiszik a gyakorisok minden ilyne kérdést ugyanaz az 1ember irja ki!pedig itt a példa hogy nem

Dominak vállalják itt csak trollkodo kamuk Vannak

2023. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát itt találnék szerintem a legutoljára jelentkezőt erre. Igazából az érdekelne kinek melyik oldal vagy ki vált be erre a dologra mert én zsákutcába futok mindig pedig a rosszlányokon is probálkoztam de semmi mert sokan csak úgy kiteszik mégse vállalják vagy keverik a láberotikával. Aztán az nem ugyan az.
2023. nov. 1. 12:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább spontán jön. Kapcsolatban előjön valahogy a dolog és megtapos a párod.
2023. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Alkalmit keresek csak akár hosszú vagy rövidtávra. Ha pénzért nekem az is rendben van. Kapcsolatot nem keresek jelenleg.
2023. nov. 1. 12:37
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Dominak Bevállalják hidd el, itt gyáva szar, nagypofaju pitsak vannak csak
2023. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt már tapasztaltam azért se fűzök nagy reményeket az itteni sikerre.
2023. nov. 1. 12:45
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom hogyan akarod? A RL-on szerintem sokan vállalják, csak ne ajtostol ronts a házba! Nézz ki magadnak egy olyan lányt aki jo nálad. Beszéld meg, hogy meztelenül üljön rád, sétáljon rajtad. Aztán ezt fejleszd tovább! A harmadik randinál már tüsarkuban is vidáman rád fog állni.
2023. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet.
2023. nov. 1. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Ha létezik olyan nő itt az oldalon aki a taposas es csizmaimadat fetisre nyitott es nem 90-100kg, hanem átlagos súlyú, laza, jofej, nem beszari akkor nyugodtan irjon rám privatban! Normális ember vagyok, normális értékrend, normális munkahely, munkahelyemen elismernek stb

Aki milliókat akar 1ilyenert, troll, vagy bármi agyi problémaja van az nyugodtan lapozzon!

2023. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5os tevedsz en talaltam mar itt olyat aki ugy megtaposott es megrugdosott hogy ra kellett szolnom hogy eleg a bor is lejott a farkamrol es feldagadt utana de mar nincs fent es azota nem is talaltam meg
2023. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!