Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban lányokhoz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányokhoz szól a kérdés: Elítélnétek egy fiút ezekért a dolgokért?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki már nagyon korán, gyerekként felfedezi a maszturbálást. Tallán emiatt van, hogy 15-16 évesen igen magas libidóval rendelkezik, és vonzzák az új dolgok, ezért többször is kipróbál nem szokványos dolgokat. Nem biszex, de pl megujjazza magát vagy kikötözi az ágyhoz és úgy maszturbál. Mit reagálnátok egy ilyen fiú vallomására?

2023. nov. 2. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Lezárnám vele az ismerkedést, ki tudja később "miket akar felfedezni".

Aztán jönne a felcsatolhatóssal dugás és hasonló témák.

Jobb csírájában elfojtani ezt.

2023. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen fiú az szub, ami nekem egyáltalán nem jön be. Nem ítélném el, azt csinál amit akar, de nem is kezdenék vele.
2023. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélek én el senkit azért, amit saját magával csinál. De partner sem lennék hasonlókban.
2023. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tinédzser fiúk sok fura dolgot csinálnak. Ezek majd csak múltbeli emlékek lesznek, de smmiképp nem szabad ezeket egy lánynak elmondani. Ez csak egy korszak, és nem akarod hogy egy lány tényleg elítéljen a fiatalkori kanos dolgaid miatt.
2023. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Pasik véletlenül nem érdekelnek? :$
2023. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rám tartozik, hogy ő hogy maszturbál. De nem szeretnék ilyesmiket a szexuális életembe
2023. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélnem el hanem támogatnám.
2023. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélném el ezért. Nagyra értékelném, hogy bevallaná. Nem lehet egyszerű bárkinek is elmondani.
2023. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
mindenkit más izgat
2023. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem ítélném el,hiszen én is csináltam olyan dolgokat,ami mások szerint fura lehet.Nem biztos,hogy ezeket el kell mesélni a partnerünknek...
2023. nov. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!