Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megszáradt a kezemen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszáradt a kezemen a sperma akkor az onnantól fogva elpusztult?

Figyelt kérdés
Előre megjegyzem! A kérdésem lehet ,hogy hülyeség, de nagyon bepánikoltam. Tehát annyi történt, hogy én kielégítettem a barátom(kézzel) és a kezemre is ment egy kicsit. Utána le lett törölve a nagyja, de lehet elkenődött vagy valami. Meg is száradt és nem is foglalkoztam vele. Kb 2-2,5 óra múlva elmentem fürödni és a vízben ujjaztam magam, azzal a kézzel amelyikre ment a cuccos. Lehet ebből baj? Hülyeség?(nem vagyok ezekkel tisztában, ez volt az első szexuális kontaktusom)

2023. nov. 4. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Mivel a kezed is 37 fokos, a sperma is, nem pusztulnak el a spermiumok, sőt napokig életképesek maradnak. Ha azzal a kézzel ujjaztas magad, nagy a valószínűség a terhességre.
2023. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű. Nem csak a hőmérséklettől függ. Ezer más dologtól.

[link]

A spermium élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől is függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben két óra, a petevezetékben 48 óra.


[link]

A spermium élettartama levegőn, például ruhán, ágyneműn meglehetősen rövid, mire az ondóváladék megszárad, a spermiumok is elpusztulnak. Meleg, nedves környezetben, például meleg vízzel teli kádban hosszabb ideig életben maradnak. Ettől függetlenül nagyon kicsi az esélye annak, hogy a fürdőkádból a hüvelybe jutva a hímivarsejtek megtermékenyítsék a petesejtet.



Ha kezet mostál, akkor és úgy ujjaztad magad, akkor szerintem pici az esélye a terhességnek.

2023. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esélye a terhességnek, de ez sajnos sok dologtól függ. Mennyire mélyre nyúlsz fel, a kezed melyik részére ment a legtöbb ondó, mennyire mostad le, a ciklus hanyadik napja volt, stb.
2023. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megszáradt, akkor megszűnt a közvetítőanyag, ami eljuttathatná a spermiumokat a céljukhoz.
2023. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
nov. 5. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes ne aggódj. Pláne, h fürdéskor csináltad. Addigra rég leázott, lemostad, stb.
nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Spermás kézzel 2-2,5 óra alatt csak moegmostad már, ha más nem, a zuhanyzás elején, ugye?
nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem árt hétfőn vennem egy terhességi tesztet?
nov. 5. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem azért a párszáz forintért megéri.
nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!