Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sub lányok, ti hogyan viselnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok, ti hogyan viselnétek ezt?

Figyelt kérdés

Ha büntetésből a domotok azt mondaná, hogy végig kell csinálnotok a no nut novembert?

Azaz hónap végéig egyszer sem élvezhetnétek el, csak szájjal elégítenétek ki őt.

Képesek lennétek rá?

Jó büntetés ez, vagy túlzás?



nov. 4. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt, hogy ilyet akarjon, de ha mégis, azt hiszem, hogy meg tudnám tenni.
nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Pár éve csináltunk ilyet, de nehezítve, kötelezően izgatnia kellett magát naponta, néha meg is dugtam, de úgy, hogy ne jusson el az élvezésig. Dec. 1-én viszont kárpótoltam rendesen.
nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék bele. Ok, hogy a szexben alárendelt vagyok, de ez túllépi a hálószoba határát szerintem. Én azt sem szeretem, ha egy aktus közben nem élvezek el. Nekem az orgazmus egy kikötés az ilyen játékokban is. Ha nem teljesíti, akkor keresek olyat, aki majd fogja.
nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Volt subom, akibe azt verték, hogy nincs joga elélvezni. Másfél évig úgy szolgálta urát, hogy nem élvezett el... Át kellett nevelnem.


Keresek szub lányt, aki nevelhető, mert jó játék. De az élvezése nekem is öröm


45/F

nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen nem dom, hanem csak egy elkényeztetett, mamakedvence kisp.cs.

Egy férfinek fontos, hogy élvezze vele a játékokat a sub is.

nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 másfél év az azért más, már ez az egy hónap is kemény, ennél többet biztosan nem szabnék ki

Eddig egy hét volt a maximum, szerintem ez még belefér egy keményebb büntetésnek

nov. 5. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez beteges!

1-2 napra játéknak fegyelmezés el jó, de ez már messze nem a nő örömét szolgálja hanem a férfi beteges vágyait! Hisz a nő örömének részese hovatovább előidézőjének lenni a legcsodálatosabb dolog! Domnak lenni nagy megtiszteltetés de nagy felelősség is! Ehhez a műfajhoz elengedhetetlen az intelligencia!

50es F/D

nov. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetés, mivel nincs libidóm. Sőt orális fixációm is van szóval..egy átlagos hétköznap lenne minden nap? :)
nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nő aki ezt élvezi nincs vele semmi baj


8-as


Nem is tudsz illetve nem is akarsz élvezni?


Van olyan dóm aki erre vágyik persze azért ha ő kiélheti rajtad /veled a szexuális vágyait

nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
De, eltudok élvezni. De nincs rá késztetésem. Anno mikor domináns partnerem el is érte, hogy felizguljak pillanatok alatt elmúlt. Nincs rá igényem
nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!