Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is hordja így a makkja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zeldor kérdése:

Más is hordja így a makkja mögött a fitymáját?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy egy bizonyos technikával a makkom mögött a bőrt saját magára tudom fordítani és úgymond ottragad, nem tud visszamenni. Pár napja csinálom és bejön ahogy a levegőn, szabadon van. Lankadt farokkal még királyabb tud lenni mert a makk így már nem zsugorodik össze, hanem ilyen gomba szerűen nagyobb marad. Tetszik a körülmetélés gondolata, meg a látványa egy duzzadó, védtelen makknak, de műtétre nem mernék elmenni mert végleges. Ezzel a trükkel viszont meg tudom tapasztalni hogy milyen érzés. Más is próbálta? Hosszú távon megrövidülhet a fityma? Bármilyen gondolatot meghallgatok!

28 éves, hetero



nov. 6. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nem, de a nyakkendőmet hátra szoktam vágni a vállamon...🤣
nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már te magad leírtad: "hanem ilyen gomba szerűen nagyobb marad". Na egy idő után a megnagyobbodott makk mögött már nem kell többé trükközgetned, meg fog maradni úgy is. Ha meg rá visszahúzod, akkor meg ott lesz, ahol volt. Mindig ott fog maradni, ahol hagyod, és továbbra is könnyen át lehet húzni a másik állásba. De nem magyarázok többet, mert sokan lesznek, akik ezért itt lehülyéznek. Azok hozzászólásait ignorálni kell.
nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 gabcsi ***** válasza:
64%
Szia, 25-26 éves koromig én is kisérleteztem vele, de nem rövidült meg! Több év is kevés hozzá, aki 14 éves kora előtt kezdte, neki sikerült. A trükk jó, kellemes érzés, ha érdekel tapasztalat írj pü-t. Hetero vagyok én is.
nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2.-nak. nekem már most is mögötte maradna, de így kifelé fordulva göngyölödik fel, ahol is idővel megduzzad a bőr. Így maga alá fordulva működik csak Nekem Legalábbis!
nov. 6. 14:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jó messze tőle,mert le lett vágva.

nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy van, ez az alap elég régóta, valahogy magától hátraszokott, de csak előnyeit tudom. Jobb ha kint a makk, tisztább és nagyobb
nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahúzva hordom én is, és szerintem is sokkal jobb csupasz makkal.

Viszont, ahogy más is írta már, ahhoz, hogy megrövidüljön, még gyerekként kell elkezdeni ezt. Később már nem lesz érdemben rövidebb. Pedig én is ebben bíztam... De hiába reménykedtem benne 20 évig, nem lett sokkal rövidebb. Kénytelen leszek majd levágatni, mert most már számomra teljesen felesleges az a bőr.

nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7es: Te hogyan csináltad hogy így maradjon? Honnan az ötlet?

Úgy látszik egyre többen döntenek emellett.

nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok:én is hátrahúzóként kezdtem.13,5ev után vágattam le.
nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok. Kíváncsiságból próbáltam ki, mikor egyszer olvastam a körülmetélésről. Nem tudtam elképzelni, milyen lehet fedetlenül. Aztán megtetszett, és így hagytam :)

Eleinte amikor előrecsúszott, igyekeztem mielőbb újra hátrahúzni. Aztán idővel hozzászokott, és egyre ritkábban ment rá a makkra.

A legelején volt, hogy egy kis leokoplasztot is bevetettem, hogy biztos úgy maradjon. De ez csak pár alkalommal.

nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!