Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudom ravenni baratnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ravenni baratnom hogy szagolgathassam labat munka utan? 22/F

Figyelt kérdés

nov. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kérd meg!
nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy megmasszírozod neki munka utánb, majd fokozatosan közeledsz az orroddal a lába felé, de nem rögtön. Tuti legágja majd rövidesen, hogy tetszik neki valami, majd meg is kérdezni, hogy mi, erre fel kell készülnöd!
nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probaltam mar ezt 2. De sajnos elhuzta mikor kezdtem magamhoz huzni kozelebbre vagy en kozeledten volna hozza.
nov. 7. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Szomoruan hallom :(

Pedig ha kapcsolatban vagytok szerintem ennyit meg engedhetne...

nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akar majd még veled csókolózni, összesimulni és egyebek, meg férfiként felnézni rád… de ha egy lábszagolgatóként kell rád gondolnia, akkor nem fog neki menni.
nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo egyaltalan nem igaz amit irsz! 3eve vagyok boldog parkapcsolatban es az elso nehany hetben elmondtam mindenfele ilyesmi fetisemet ennel durvabbakat is es igaz hogy furan nezett ram de mindent megkaptam tole! Szoval a kerdesre a valaszom hogy merd felvallalni ezt nyiltan es oszinten mert ha igazan szeret meg fogja adni amire vagysz! Gondolj csak bele ha O kerne ezt toled vagy akarmi mast ami neked fura ugyanugy megadnad neki mert szereted!
nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!