Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányokon az valid, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon az valid, ha egy lány 50k pénzt kér egy órára?

Figyelt kérdés
Ez valami lehúzás lenne, vagy tényleg korrekten vannak ilyen lányok? Mert a többség 30k órával nyomja

2023. nov. 8. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Van aki többet is...
2023. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Meg kell hágni azt a nőt
2023. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom annyira luxus kategória kinézetre, vagy valami. Esetleg olyan extrákat vállal, vagy ennyire keresett csaj.
2023. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egyszer 60k mondott egy csaj,el is küldtem a picsbe
2023. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
az milyen kinézetű csaj lehetett, vagy mit tudhatott? :D
2023. nov. 8. 20:44
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nagy baromnak kell lenni ahhoz, hogy egy kettyintésért valaki ennyit fizessen egy nőnek, még ha aranyból van, akkor is!!!
2023. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
#5 Krva jó csaj volt amugy, brutál
2023. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, ki fizetne ennyit ilyenért. Én tuti nem, nem azért, mert nem lenne miből.
2023. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha kifizetik érte akkor valid. Nem kötelezi rá egyik kuncsaftot sem, hogy hozzá menjen. Ha túlárazza magát akkor nem lesz vendége ennyi. A kuncsaftok sem hülyék, ha 30k-ért kapnak hasonló kategóriájú csajszit akkor oda mennek. Ha viszont a csaj sokkal jobban néz ki mint a 30k-s tucatk.rvák akkor lesz aki kiperkálja neki az 50k-t is.
2023. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
és az hogy nézhet ki?! a tucatk.rvák közt és a drágábbak közt mi a difi?! Mert mint szinte egy klónhadsereg: feketére festett, vagy rommá szőkített plusz póthaj, tele tetkók esetleg, mint a mű mell mű szájjal, de alapszéria mindnél, hogy szétszolizva, így már lassan azt sem lehet látni melyik c és melyik magyar hirdető. De belvárosban is fele hirdető már c...
nov. 9. 06:21
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!