Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Merevedési zavarom van 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavarom van 23 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a menyasszonyommal, idén kértem meg a kezét és bár voltak mélypontok, a szexel sosem volt probléma. Bár természetesen csökkent a vágy az évek során, sosem okozott gondot, hogy álló farokkal végigcsináljam heti 7, néha még több alkalommal is.


Viszont most egyik napról a másikra képtelen lettem rá. Két hete megpuhult szex közben, mert elkalandoztak a gondolataim a munkára. Nem érzem, hogy most lenne a legstresszesebb a munkahelyemen, viszont egyértelműen ott is van nyomás az elmúlt időszakban és ez egy hosszú, fárasztó nap után volt. Ezen teljesen kiakadt a párom és elhordott mindennek, eléggé összevesztünk, viszont annyiban hagytuk aznapra végül. Másnap mikor le akartunk feküdni teljesen leblokkoltam. Csak arra tudtam gondolni, hogy teljesítenem kell. Természetesen nem sikerült. És több napig ugyanez volt. Vagy megpuhult közben, vagy fel sem állt.


Beszéltem vele arról, hogy rosszul esik és gátol az, hogy hogyan reagál és hogyan bánik velem és akkor tényleg megpróbált kedvesebb lenni. Ment is. Úgy ahogy. Nem volt jó, de legalább befejeztük mindketten.


Próbáltam rávenni, hogy elmenjünk randi estekre, hogy kicsit szórakozzunk azon túl is, hogy este filmet nézünk a nappaliban, de azt mondta, hogy neki ez így nem menne most.


Viszont utána megint nem tudott felálni egyik nap. És ez után jutottunk el oda, ahol most vagyunk. Hogy nem is beszél velem jóformán és el akar hagyni.


Mit tehetnék? Teljesen megalázva érzem magam és képtelennek a szexre. Egyáltalán nem érzek semmi vágyat. Ha maszturbálni akarok se áll fel normálisan már.


Nem értem, hogy hogyan történt ez. Teljesen jó volt a szexuális életünk. Kiemelkedőnek nevezném. Egyáltalán nem érzem, hogy eltávolodtunk volna egymástól az első alkalom előtt, sőt, az első incidens előtt voltak szerintem életünk legjobb szexei.


2023. nov. 14. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Keress mást, akkor menni fog.
2023. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Kamaggra patikán vegyél kamaggrát. Nekem is ez volt a probléma csak nem tudom mitől alakult ki. Valami lelki dolog lehet mert ért már bőven csalódás. Sőt. Csak az ért. Valahogy mindenkj csak alkalmi kapcsolatot. Na deeee kipróbáltam a kamaggrát és nem reklám de tényleg működik. Eleinte egyet vettem be minden szex előtt, majd csak felet és úgy is működött. Ma már egyet se veszek be és működik rendesen. Persze ha nagy a tét és tényleg nyújtani kell valamit akkor beveszek egyet a biztonság kedvéért.


Érdemes kipróbálni szerintem. Beveszel egyet és nyomtok vagy 10 menetet. Vissza jön a szerelem. 😁

2023. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Az első lépésed az legyen, hogy otthagyod ezt a nőt. Aztán irány az orvos, ő tud segíteni a merevedési zavarodon, mi nem.
2023. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2- es vagyok.

Amúgy valóban érdemes ott hagyni ha emiatt már lehord mindennek meg szarnak érzed magad. Ilyen helyzetben ha tényleg szeret akkor megnyugtat és segít visszanyerni az erődöt. Olyan mimtha csak addig kellenél neki amíg áll a farkad. Ne ez legyen már ami összeköt.

2023. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi problémád van, gondolom orvoshoz menni lenne célszerű.
2023. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs fizikai probléma a szerszámmal, inkább pszichológiai oka lehet, a mostani állapotot pedig a csajod okozta azzal, ahogy reagált az első alkalmakra.
2023. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szexuál pszihomókussal konzultálj. A mindenféle bogyót felejtsd el, csak rontasz vele, mert be fogod fixálni, hogy már csak azzal, vagy azzal sem megy. (rádaásul ha nem vizsgáltak ki előtte, tök jó cardiovascularis katasztrófákat lehet vele okozni...)

Ha a lánnyal akarsz maradni, akkor közös terápia, s teljes nyiltság. Ha ezekben nem partner, akkor kár is megvárni a jóban rosszban egészségben részt a misén....

2023. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Könyörgöm ti NE házasodjatok össze!!!

A potenciazavarod nem szervi, hanem egyértelműen pszichés eredetű. Szexuálpszichológus tud segíteni, de azt fogja "mellesleg" tanácsolni amit fent írtam. Tudod miért? Mert a párod nem támogató, nem megértő, hanem azonnal támad, belédköt, elhord mindennek stb. (ahogy fent írtad). Aki valóban szeret az nem csinálná ezt! Utal arra, hogy az érzelmi kötődésben vannak erős hiányosságok köztetek. Amíg ezt nem rendezitek addig ne kezdjétek el lefoglalni a lagzi helyszínt...

2023. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Nehogy már egyből férfiasság növelő szerekhez nyúlj.

Nincs itt semmi baj kicsit egymásra untatok és párszor nem sikerült kielégíteni a párod frusztrál.

Próbáljátok meg a szexuális életet feldobni nem véletlen hogy elkalandozott gondolhatod is szex közben.

Vagy végső megoldás a csere

2023. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tudat alatt benne marad, hogy nem tudott teljesíteni és erre az egész kapcsolata ráment. Szóval ha új partnerrel jön össze hiába kivánja majd, nem fog felállni kellően. Igazából ha lelkileg jól érzi magát se valószínű, hogy működik fog. Csupán saját tapasztalatból írtam a potencia növelőt. Egy pszichológus bazi drága és kitudja segít e a beszélgetés. Persze ha enélkül is helyre jönnél az lenne a legjobb. (#2)
2023. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!