Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

augusztus vegen voltam utoljara fiuval, vedekeztunk de sajnos elszakadt az ovszer, irattam is fel reggel rogton 72 oras tabit a a gond hogy aznap ovulaltam. megjott a mensim ra 9 napra, aztan folyamatosan ossze vissza jart tehat megjott tartott 7 napig, aztan ra 29 napra jott ami 7 napig tartott ismet, aztan ra 14 napra megint megjott ugyszint 7 napig tartott es feltunt, hogy mielott megjonne hol barnas hol rozsaszines “folyasom” van aztan egy keves intenziv piros ver de tenyleg keves, aztan megint barna rozsaszin, voltak napok amikor szedultem vagy napkozben hanyingerem volt, faradtabb voltam mint szoktam lenni, alhasi gorcseim vannak, szur a huvelyem, neha neha a melleim is fajnak, viszont 5 terhessegi tesztet csinaltam eddig es mind negativ. aztan ma mondtak nekem, hogy van akinek nem jelzi ki a teszt a terhesseget csak verben van meg a terhessegi hormon de hogy ez nagyon keves not erint, ma fogom felhivni a dokim hatha tud fogadni. iszonyatosan felek, lehet hogy tenyleg a tesztek nem mukodnek es terhes vagyok?

(elnezest a helyesirasi hibakert)



nov. 15. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes elmenni orvoshoz, de tuti nem vagy terhes.
nov. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
nov. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapos terhes lennél, olyan hcg szinted lenne, hogy a leggagyibb teszt is kimutatná. Plusz volt vérzésed azóta nem is egyszer. Nem vagy terhes, csak az esemény utáni tabletta nagyon meg tudja borítani a hormonháztartást.
nov. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Max a gyógyszer összekavart egy kicsit hormonálisan.

Eltelt 3 hónap, negatív a terhességi teszt, ráadásul a 72 órás tabik is hatnak ha beveszitek időben..

Nincs ok aggodalomra. :)

nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy terhes legyél, de a hormonháztartásodnak nagyon odavágott. Nekem évekig tartott kijönni belőle, pedig a tünetek nem is közvetlenül utána jelentkeztek.
nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!