Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek máshogy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek máshogy, hogy elérjem a prosztata orgazmust?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam egy dildóval elérni, nagyon jó érzés volt, és a prosztatámat rendesen éreztem, úgy éreztem mindjárt sikerül elérni, de ilyen érzés volt 5-10 percig, de nem sikerült a csúcsra érni
nov. 15. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba, csináld ilyenkor kicsit durvábban! Tényleg nehéz egyébként elérni, de megéri a próbálkozást, mert ha sikerül, azt nem is lehet a sima orgazmushoz hasonlítani. Sok hülye meg azt hiszi, hogy ez meleg dolog, nem tudják miből maradnak ki.
nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

milyen pózban érdemes?

Durvábban mint erősebben nyomjam neki?

nov. 15. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő, nekem sosem sikerült csak ettől orgazmust elérni, de sokkal nagyobbat élvezek, ha közben kiverem (vagy szopnak).
nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó segéd eszköz kell
nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.

Próbáld ki hason vagy fel oldalasan fekve... Lazulj el. Én tudok ajánlani olyan dildokat amik nekem be váltak.

Ha meg van a prosztatad próbáld meg más szögből izgatni. Ki lehet tapasztalni.

nov. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!