Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hallotátok már a szüleiteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallotátok már a szüleiteket szexelni? Felizhultatok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg más családtagot szexelni/masztizni?

Volt hogy felizgultatok rá?



nov. 18. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Közös szoba miatt volt, hogy hallotam mozgolodást nem tudom, hogy az lehetett e. Nem izgultam fel
nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Normális családban nem szokás a szülőkre, rokonokra rágerjedni.
nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Legalább egy nyomorult kérdést tudnátok helyesen feltenni
nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem volt izgató, inkább kellemetlen.
nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Igen hallottam,és izgatott.
nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Volt csajommal hallottuk az anyját meg a pasiját szexelni a másik szobában... Engem felizgatott, de ő nagyjából undorodott a gondolattól, és teljesen megértem.
nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Szülőket nem. Egyik nővéremet viszont igen. Nem izgatott fel. Illetve nem szexuálisan, de én pszichológia mániás vagyok és voltam. Végig hallhattam, hogy belátást nyerjek a megélésébe.
nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam egy időben rendszeresen amíg még otthon éltem. Hallattszott az ajtók miatt, volt kis nyögés meg ilyesmi. Szégyellem utólag, de bevallom, egyszer felizgultam a dologra és kivertem a paplan alatt.
nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Inkább hányinger.....
nov. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem értettem akik azt írták hogy hányinger! B*szki! Inkább örülnétek neki, hogy még csinálják és szeretik egymást! Oké az már perverz és undorító, ha valaki erre felizgul, de gondoljatok már bele hogy miért hányinger? Ez tök természetes kellene hogy legyen!
nov. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!