Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt furcsa/nem megszokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt furcsa/nem megszokott szituációban orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam a tömött buszon hogy egy fiúhoz dörgölőzik egy lány hátulról, nem direkt csak tényleg nem fértünk el.


A fiú nagyon küzdött egész úton mert dugó volt, látszott a nadrágján a dudor, és végül elment. Nagyon látszott hogy nedves lett a nadrág főleg hogy nyár volt és vékony anyagból készült. Nagyon sajnáltam szegényt, zavarban volt rendesen.


Nem feltétlenül kínos sztorikra vagyok kíváncsi bármi jöhet.



nov. 19. 12:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért.
nov. 19. 12:25
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kényelmetlen volt a srácnak, miért nem lépett kicsit odébb?
nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mert nagyon tömött volt a busz.

Én is annak örültem hogy felfértem.

nov. 19. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Aha, olyan tömött volt, hogy még a nedvességet is láttad a nadrágján...

Te elmentél, miközben ezt írtad?

nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Ma már úgy tudom, hogy csak annyi ember szállhat fel a buszra, amennyi ülés van. Szóval nem értem, ez a szituáció hogyan alakulhatott ki.
nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mivel közel voltam hozzá.Nem értem ez miért olyan elképzelhetetlen.


Nem tudom hogy van e ilyen szabály. Ez pár éve éve volt. De Debrecenbe még most is tömve vannak a buszok és a villamosok főleg délután mikor vége a silinak/munkának. Mindig többen vannak rajta mint ahány ülés van, csoda ha nem.

nov. 19. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, van ilyen.. Talán 16 éves lehettem, sűrű sor kanyargott a Balatonnál egy hajóra, és egy nő teljesem hozzám nyomta magát. Az volt a szerencsém, hogy a mosdó közel volt, így beszállás után bepattantam, és ott következett be az elsülés.
nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Kamu kérdés. Ha olyan tömött a busz, akkor nem látod a másik középsőjét.
nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Nem fogok magyarázkodni, ha valaki nem akarja elhinni nem fogja, nem érdekel. Legyen szép napod.

nov. 19. 13:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy.


A tini fiuknál van hogy megesik. Nekem többször volt hogy felállt, egyszer volt olyan hogy el is mentem.


Kb 14 voltam amikor elmentünk több osztállyal fürdőbe. Volt egy pár rész ahonnan jött a víz. Oda álltam kipróbálni és a farkamat is érte. Nagyon intenzív volt, utána rohantam a wc-be, szerencsére ott mentem el. Akkor megfogadtam ha sok pénzem lesz szerzek egy jakuzzit.


De olyan is volt hogy tesi órán mindig egy másik osztállyal voltunk összevonva és ott volt 1 fiú akinek mindig felállt és kiment a wc-be.

nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!