Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ájulás szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájulás szex közben?

Figyelt kérdés

Történt már veled hasonló?

Ha igen, akkor mi lehetett az oka?

Egy hosszú, erőteljes menet végére teljesen kimerültél?

Vagy valami extrém gyönyört éltél át?

Ha igen, akkor mitől volt extrém?

19l



nov. 20. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt hogy a lány elajult. Nagyon megijedtem
nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már volt ilyen 😅. Több éven keresztül nem volt részem kielégítő szexben és akkor jött a férjem. Az első alkalommal nagyon fél voltam izgulva és úgy megd*ugott mint azelőtt senki. Hihetetlenül élmény volt.
nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyszer öklözés közben volt ha nem is ájulás, de módosult tudatállapot.
nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
3 a szexhez eleve módosult tudatállapot kell
nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt, hogy orgazmus közben elájult a partnerem, de ő jelezte előre, hogy el szokott. 44f/16l volt anno.
nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

volt ilyen partnerem


extrém gyönyör, orgazmus, ami szokatlan volt neki, mert nem kapott soha, hol sírás, remegés, ájulás


volt 16 és 42 éves partnerem is így


45/F

nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha el nem is ájult a kiscsaj, de már nem nagyon volt eszméleténél. Egyik legjobb szex volt életemben, kikészültünk teljesen mindketten.
nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan volt hogy erősen remegett, de szólt hogy ő így élvez ha valóban meg van dugva. Megcsináltam.....
nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Jelenlegi párommal elég sokszor megtörtént már, olyankor mindig nagyon heves szerintem egyszerűen csak túlságosan felment a pulzusom vagy valami ilyesmi lehet a háttérben.
nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

27 éves koromban volt egy szeretőm.

Ez első együttlétünk egy tragédia volt.

A második alkalommal viszont elképesztő szeretettel, finomsággal nyúlt a testemhez, minden részletét felfedezte, és egy olyat szeretkeztünk, mint amikor megáll az idő, és egymásba olvadunk. Akkor egyszer a sokadik orgazmus után volt az, hogy kiléptem a valóságból, és más dimenziókba kerültem.

Arra tértem magamhoz, hogy a szerelmem simogat, és úszom a testnedvekben.

Ezt minden nőnek át kellene élnie, hogy tudja, hogy milyen is az igazi, odaadó szex. Igaz, képtelen voltam lábra állni, de ez egy nagyon édes érzés volt. Azóta sem volt részem ilyenben.

nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!