Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Benne lennél hármas szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennél hármas szexben, ha párod exe lenne a harmadik, akivel jóban vagytok (pl. barát, munkatárs)?

Figyelt kérdés
Esetünkben biszexek vagyunk, de ettől függetlenül érdekelne a válasz beállítottágtól, nemtől függetlenül.

nov. 20. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Benne l,bi
nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

(bocsi a szóismétlésért!)

Tulajdonképp, az érdekelne, mit gondolna erről bármelyik fél? A barát, vagy akinek egyik fél az aktuális partnere a másik a exe.

nov. 20. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Benne, f, bi.


Izgalmas lenne látni párom az exével. :)

nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csakis idegennel lennék benne a 3-as szexben.

nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül benne lennék.
nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Exet szerintem nem éri meg belevonni.

Nálunk kb az van, hogy mehet bárkivel, csak ne ex, rokon, barát, közeli ismerős stb.

nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes felvetés!

Nagyban függ a személyektől! Alapvetően a többesben a legfontosabb a kölcsönös vonzódás mindegyik résztvevő között, de minimum a nagyon komoly szimpátia. Én nem tudnám elképzelni olyannal, aki számomra antipatikus. Ezért nem is jön be a swinger klub lehetősége random idegenekkel. Nekem szükséges a privát körülmény, ahol kizárólag kiválasztott személyek vannak.

Amennyiben egy exről van szó, ott mindenképp felmerülhetnek érzelmi kérdések. Főként, ha a régi viszony nem csupán szexrománc volt, hanem valódi párkapcsolat, netalán házasság. Utóbbiak esetén nem lenne jó belefolyni egy ilyen bonyolult helyzetbe. Nem ér annyit a szexuális élmény!

Amennyiben az ex csupán szexkaland volt, úgy elképzelhetőnek tartom.

nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Én ketté bontanám. A feleségem férfi exeivel nem, viszont volt egy lány is az életében, és vele tetszene a dolog. Idegen férfit inkább el tudnék képzelni, tehát nem az a bajom, hogy férfi lenne a beszálló. Magam sem értem, de valamiért így érzek.
nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez már nálunk többször is megvalósult.

Az élettársam exe lassan többet akarja a farkam mint a párom :D

nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bi vagyok e vagy sem azt nem tisztáztam még magamban. De bármilyen formában benne lennénk a hármasban.


18/l

nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!