Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek! Akik kerültetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Akik kerültetek olyan helyzetbe. Miért és mennyiért vállaltátok be, hogy orálisan kielégítetek valakit? Akik gondolkoznak rajta, tervezik, miért, mennyiért? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2023. nov. 20. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer egy fiú barátomat leszoptam 10 ezerért 17 éves voltam 23/l
2023. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért: pénzért mi másért szerinted?
2023. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ez hogyan jön fel. Meséld a haveroknak mennyire le vagy égve és ő felajánlja, hogy ha leszopod kapsz x összeget?
2023. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Finoman szólva nagyon elcsesztem valamit, és ennek isszuk most a levét itthon, ugyanis az akaratlanul verbálisan bántalmazó apukám kiesett a munkából. A táppénze kemény 50 ezer forint, 13 óra ellenére 4 órában van bejelentve. Majd szándékában áll váltani, ha sikerül a szívműtét és mehet vissza dolgozni.


Talán megoldjuk a dolgokat, és akkor nem kapcsolnak ki semmit, de az is lehet, hogy nem sikerül és akkor áram és melegvíz nélkül maradunk egy ideig.


Eddigi egész életem során a kérdésedben lévő katasztrofális helyzet nem merült fel bennem... Soha senkivel semmit nem csináltam! Mármint erotikus értelemben semmit nem csináltam senkivel. Én ezt egy nagyon intim és különleges, szeretetteljes dolognak tartom, hogy valakivel csókolózni, kielégíteni, örömet okozni neki ilyen módon, akkor is, ha a felek vadabbul szeretik csinálni és kérdéses lenne a szomszédnak, hogy - csúnyán fogalmazva - a férfi d*gja vagy nyúzza a nőt.


Igaz, hogy apukám beteg időszaka nem jött jól, de ha én úgy teszek, ahogy kellett volna, ha megembereltem volna magam, mint ahogy régen sikerült is éveken át, nem kerülünk ilyen kellemetlen helyzetbe. Sajnos a poharam a legrosszabbkor telt be.


Hát... itt tartunk. Gondolkozok a dolgon, hogy orálisan kielégíteni valakit pénzért, akit a legkevésbé sem szeretek, és onnantól soha a büdös életben nem mosom le magamról akkor sem, ha nem derül ki. Sajnos van tükörképen, és ha meg is vakulnék, az emlékeknek van utóérzete, körvonalai és színei. Viszolygok a gondolatától, és hogy ezen komolyan elgondolkozok, sírógörcsöt kapok, de nem kevésbé attól, hogy valahogy egyenesbe kell jönnünk.

2023. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

4

Ha gondolkodsz ezen, beszéljünk róla... írj!

2023. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
A barátnőmmel fogadtunk 20e ft ban hogy nem merem leszopni a pasiját. A végén hármas lett belőle.
2023. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
4. Borzaszto helyzetben érezheted magadat. De ne fogd fel életed tragédiájának! Tudom, a kulturkörünk ezt oltotta belénk, de képj tul ezen! Beszélgessünk rola! Irj priviben!
2023. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
5-20 ezer
2023. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Felajánlottak 20 ezret, úgy voltam vele miért is ne, ezzel csak nyerhetek:)
2023. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
20e. Ingyen is megtettem volna neki mert nagyon tetszett.
2023. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!