Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen fétissel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen fétissel?

Figyelt kérdés

Középkorú pasi vagyok és állandóan azon fantáziálok, hogy nagyon alaposan vizsgáljon meg egy orvos. De nem csak felszínesen, hanem egy szál alsóra vetkőzve, tetőtől talpig, majd azt is levetetve alul is mindent. Bár én sem vagyok zsenge fiatal, de valami kéjenc, vénebb doki lenne az igazi, aki élvezi a kiszolgáltatottságomat. Alaposan átkopogtat, meghallgat fonendoszkóppal, mindenemet megvizsgál. De nem szexuális aktusra vágyom, kizárólag az orvosi vizsgálatra. Sajnos ha elmennék orvoshoz, kizárt, hogy ilyen alapossággal megvizsgáljon. Max egy vérnyomásmérés és viszlát.


Érdekelne, hogy ki hogy gondolja, miként élhetném ki a fétisemet? Bánthatsz ha jobb tőle neked, de kimondottan nem trollkodó válaszokat szeretnék kapni. Én ezt a vágyat nem kértem magamnak, nem tehetek róla, hogy van.



nov. 21. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom orvos, de még hallgató korában jöttünk össze. Minden létező fizikális vizsgálatot rajtam gyakorolt. Na ilyesmi lehetne neked egy megoldás.

Komolyra fordítva, furcsa, hogy ez valakinek fétise, dehát nem ítélkezni jöttem, szerintem ez nem vészes, nem beteg vágy. Rendes orvoshoz ne menj ezzel, nem szexuális játékszerek. Nem fogja “élvezni a kiszolgáltatottságod” mert neki ez egy sima munka, semmi több. És egyik sem tetőtől talpig vizsgál, hanem nyilván kinek mi a szakterülete. Főleg nem fogja a farkad nézegetni. A megoldás szerntem itt az, hogy erre a szerepjátékra kell partnert találnod. Aki hajlandó ezt eljátszani, hitelesen betanulni dolgokat. Vagy ha neked oké fizetni érte, dominák simán vállalnának.

nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nem rossz, amit írsz? Furcsa fétis? Nekem mondod? Inkább rettentően frusztrál, hogy csak erre tudok begerjedni, így ha néha szexelek valakivel, ezen kell fantáziáljak, maszti közben úgyszintén.
nov. 21. 12:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, a "Köszi, nem rossz, amit írsz?" nem kell a kérdőjel a végére.
nov. 21. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szubmisszív vagy, menj el egy profi dominához aki érti is a csíziót és csinál veled medical fetist is.
nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Menj el egy üzem orvoshoz, úgy hallottam ott alap a levetkőztetés
nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, teljesen értem ezt a fétist, lehet izgató abban, hogy valaki - játékos körülmények között - kiszolgáltatott helyzetbe kerüljön.

De szerintem ebben fontos az, hogy te is tudod az első pillanattól kezdve, hogy ez egy játék.


Az a kérdés, hogy tényleg az-e a jó, ha ezt megéled? Vagy inkább az, ha megpróbálod feltárni, hogy miért van?

Hogy esetleg valamilyen traumatikus élmény ért nagyon kis korban, és azt próbálod ezen a módon feldolgozni?

Ha jól értem, ez a fétis kifejezetten zavar a normál szexuális életben.

Nem gondoltál arra, hogy egy szexuálpszichológust kérdezz meg erről?

nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, #1-re és #4-re reagálnék, hogy szerintem domina itt nem jó megoldás, mert nem mindegy, hogy egy férfi vagy nő csinálja.

Egy férfival megalázóbb (heterók esetében legalábbis), tehát ha a kérdező megalázó helyzetet szeretne eljátszani, akkor inkább domot és nem dominát lenne érdemes keresnie, akivel ezt elszerepjátékozhatják.

42F

nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én középkorú amatőr doktorbácsiként átérzem a problémád, csak én fiatal hölgypácienst keresek, hogy megvizsgálhassam.
nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabor49 ***** válasza:
na igen egy fiatal doktorneni engem is megvizsgalhatna
nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő a te embered?

[link]

nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!