Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyivel hamarabb illik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel hamarabb illik érkezni rosszlányokhoz?

Figyelt kérdés
Ha kerek órára van időpontom. Pontosan, 5, 10, 15 perccel előtte? Ti hogy szoktátok?

nov. 22. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, mert lehet pont előted fog elmenni az előző kuncsaft.
nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A többi csak idöpocsékolás általában. (ugysem enged be jellemzöen! Akár az elözö kuncsaft még ott van, vagy a rendetlenséget tünteti el amelyik jobban nevelt, tisztálkodik, esetleg pihen.)
nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyivel sem előtte, mert még készül az aktusra vagy még ott az előző kuncsaft. De ne is késs, mert az már a te idődből megy.

Vagyis érj oda kicsit előbb és várd ki pontosan a megbeszélt időt.

nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Remélem kérdező te is 10 évig halasztod a prostihoz az elmenetelt úgy mint én 🤣 Szeretnék elmenni de nem tudom magam rávenni
nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most voltam. Én ilyen szűk, formás tinipuncit még sosem láttam korábban. Őrület.
nov. 22. 15:33
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
És mennyibe került?
nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
20 ezer 1 óra. Ez csak masszázs volt, de kinyaltam, meg leszopott a végén. Jó volt nagyon.
nov. 22. 15:52
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah amúgy nagyon ciki lehet a férfi részről is
nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező meghoztad a kedvemet. Ki volt a lány?
nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
5-1Op, de inkabb azért hogy én fixen nehogy elkéssek, plusz ugye nem mindig pontos címet ad, és volt már hogy kavarogtam a ház udvarán lépcsőházak között mire rájöttem hová kéne mennem.
nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!