Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/nők, hány évesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hány évesek voltatok, amikor átéltétek az eddigi legnagyobb orgazmusotokat?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok közben hangosak?

nov. 26. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
19, nem tudom, nem emlékszem.
nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Talán több ezer orgazmuson vagyok túl ki emlékszik arra hogy mikor volt a legjobb 23/l
nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Talán 17 éves lehettem ,alig vártam hogy haza érjék suliból ,ne kérdezze senki hogy mire izgultam fel ,de valami hatalmasat élveztem,és mivel magam voltam,így elég hangos is
nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Manapság szinte minden nap. :D Ha kapcsolatban élsz, ideális esetben egyre jobban kiismeritek egymást. Ha van egy kis szerencséd, és teszel érte, nem lustultok be, és folyamatosan törekedtek rá, hogy a másiknak egyre jobb legyen! :D
nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
18 évesen.
nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
16
nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
27
nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Gondolom a történet részleteire is érdekesek lehetnek...
ápr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!