Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Asszonyok! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok! Milyen érzés volt amikor hármas szex partiban először szeretkeztetek egy másik férfival a férjetek előtt?

Figyelt kérdés

Kifejezetten férjes asszonyok vagy tartósan élettársi kapcsolatban élők válaszát várom.

Kérem, hogy térjetek ki arra, hogy a hármast Ti kezdeményeztétek vagy a párotok.

Hogyan lett a hármas része a másik férfi?

- A férjetek jelöltje volt

- A hármast a férjetek javasolta, de Ti neveztétek meg a harmadikat.

- A hármast Ti kezdeményeztétek, de a férjetek baráti köréből választottatok.

- A hármast Ti kezdeményeztétek, és saját jelöltetek volt. A férjetek előtte ismerte vagy nem?

- Szoktatok-e édes kettesben is lenni az új partnerrel? (Belefér-e a hármas kapcsolatba?)


Feleségem kezdeményezésére mint férj részese vagyok egy egy lány – két fiú szex kapcsolatnak. Fontosnak tartom, hogy a másik oldal tapasztalatait is megismerhessem.



nov. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hét évvel ezelőtt volt az első ilyen alkalom. Nekem nagyon bejött, hogy egyszerre két férfivel vagyok. Azóta rendszeressé vált. N33
nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Közös döntés, közös választás. Nem, nincs semmiféle külön találkozó, nem "pótléknak" van a 3-as, hanem többlet élménynek a párom mellé, de soha nem cserélném le rá.
nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Sosem volt ilyen nem is tudom más nőnek a fejébe hogy juthatna ilyesmi … elcseszett világ
dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Énis kiváncsi vagyok a válaszokra. Nálunk az a helyzet h a feleségemnek felhoztam már és hajlik a dologra. Szóval érdekellne házas asszonyok, nök véleménye!

31F 29N

dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Engem a feleségem egyszer elengedett egy találkozóra, ahol egy házaspárhoz csatlakoztam volna be. De csak én mentem el a találkozóra.


36F

dec. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Mi a fene értelme van a házasságnak ha félrekeféltek??
ápr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 a hármasozás, közös többes NEM félredugás, hanem annak a vágynak a megélése (többes) amire mindketten vágynak. Semmi gond ha nem érted meg, akkor a teljesen (testileg is) monogám kapcsolat való neked :)
ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Voltam már 3-as szexben, de abból egyik férfi se lett a férjem.
ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!