Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha kiderülne, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne, hogy az egyik ismerősötök a facebookos képeitekre szokott maszturbálni azt bóknak vennétek?

Figyelt kérdés

nov. 29. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"erre az információra nem voltam kíváncsi"-nak venném
nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem, inkább kirázna a hideg es nem tudnék mar ugy ranezni hogy ne ez jutna eszembe

Kinos

nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Haver ha bejön neked egy csaj ne azzal traktáld, hogy "kiverem otthon a képeidre" (ez inkább taszítani, megriasztani fogja), hanem inkább legyen tököd udvarolni neki. A csajok nem az otthoni recskahuszárokkal jönnek össze hanem a tökös csávókkal akik mernek (és tudnak) udvarolni is nekik!
nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sokan sejtik egyébként, hogy rájuk verik, főleg azok, akik kihívó ruhákban pózolnak a képeken. Azoknak szerintem ez nem újdonság.


Akiknek meg igen, azoknak most lehull a lepel. :D


Én ismerősi körömből (pontosan mikor még suliba jártam) volt egy ilyen, hogy a lány később megtudta, hogy egy fiú az osztályából maszturbál a képeire, erre csak az volt a reakciója (amit nyíltan kimondott a fiú felé), hogy "perverz disznó vagy" aztán elsétált.

Persze látszott rajta, hogy tetszik neki a helyzet, úgyhogy képmutatás az olyan lányok részéről, akik (még egyszer leírom) kihívó ruhákban pózolnak. Ők csak megjátsszák azt, hogy nem tetszik nekik, mert a társadalom is ezt várja el tőlük, hogy erre azért ne legyenek büszkék meg szégyellnivaló dolog stb, de mélyen legbelül meg imponál nekik. (nem mindegyiknek persze)


Ezzel is azt üzened nekik "tudat alatt", hogy vonzóak.

nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem mondta is egy perverz idióta aki nyomult rám hogy rám gondol közben, azóta is undorodom
nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálnám, hogy otthon, egyedül, fb képekre kell kivernie. Az biztos, hogy ezt nem kéne hangoztatni, mert nem fog senki beindulni tőle, csak bénának fogsz hatni.
nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban. Minden amit feltöltök, az onnantól önnáló életet él. Kb évente ha cserélek profilképet, nincs rólam semmi sokat mutató. Ha erre veri valaki, akkor tegye, nagyobb öröme ne legyen. Nem vagyok rá kíváncsi.
nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem minden nőnek van ilyen ismerőse, csak nem tudnak róla. :)
nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, abban is biztos vagyok, hogy van olyan nő akinek ez bejön, de biztosan nem ezzel nyitnék. Inkább próbálj normál módon ismerkedni, ha el is mondod neki, akkor tedd amikor már régóta egy pár vagytok. Akor LEHET - MONDOM LEHET - hogy már másképp tekint majd erre, de ezzel nyitni egyenes út egy elutasításhoz, mert még akkor is el fog küldeni melegebb éghajlatra, ha amúgy tetszel neki és imponál neki a dolog.
nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen bóknak venném..
dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!