Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyedülállóként swinger?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóként swinger?

Figyelt kérdés
Van olyan nő aki egyedülállóként jár swinger clubba? Nem égő? Vagy elítélendő?

nov. 29. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem ítélem el. Sőt, talpraesett nőnek tartom. Nem mindenki akar párkapcsolatot, de nincs is fából. Ott pikkpakk megismerkedik pasikkal, annyira amennyire ő akar, azzal csinálja aki szimpi lesz neki! És kielégülhet.

Gyors és praktikus!

nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
#1 én sem írhattam volna le jobban.
nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Kinek számára lenne elítélendő? A sarki zöldséges, a szomszéd 80 éves Margitka néni számára? Nekik talán igen, de semmi közük hozzá! Az ott lévők, a swingerközösség szemében hidd el hogy nem elítélendő, sőt még örülnek is neki :)

Szoktak szóló nők is lenni. Hogy miért? Amit az #1-es is leírt, biztonságos körülmények között (nem kell idegenhez felmenni, sem magukhoz felhívni), tudják a szexualitást diszkréten, kötöttségek nélkül megélni - ha ahhoz van kedvük. Ha ahhoz hogy csak bulizzanak, nézelődjenek, jól érezzék magukat akkor azt teszik (senki nem fogja zaklatni őket). Ha ahhoz hogy 5-6 vagy több pasival csapjanak egy nagy had el haddot akkor meg ahhoz. Nem tartoznak sem klubon belül, sem kívül senkinek elszámolással. S nagyobb biztonságban vannak mint egy szimpla szórakozóhelyen (a klubban a tolakodó figurákat kivágják mint a macskát).

Ja és 100% kamumentesen tudnak azonnal válogatni szinte svédasztalról a potenciális partnerek közül.

nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodtam rajta hogy mennék (egyedüli nő)
nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

SZia! Egyáltalán nem égő. Sok nő jár egyedül swinger klubba, persze, nem elég. :)


38/F


Szívesen válaszolok még privátban, ha van kérdésed.

nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem égő.


22/F

nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én is gondolkodtam rajta, de végül nem mentem. Utolag kicsit bánom, egyszer ki kellett volna próbálni.

Mostmeg már mindegy, már van családom.

nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

7# Pont ezért mentünk el mi is párommal, mert ha már gyerekek lesznek akkor tuti egy ideig nem jutunk el. Összességében abszolút pozitív csalódás volt. Jobb volt mint amire számítottunk épp ezért fogunk még menni. Jó volt a társaság is és a hely is.

A lényeg amúgy az hogy olvass utána melyik klub miben jó, és az alapján dönts hogy hova mész.

nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

#7 nagyon sok gyermekes pár is jár. Attól hogy kicsi érkezik a családba a vágyaitokról még nem kellene lemondani! Ha vágytok rá, vonz titeket, meg szeretnétek élni akkor miért ne? Nyilvánvalóan nem akkor mentek amikor még 3 hónapos a kicsi, de ha már 1-1 napra rá lehet bízni a nagyira, babysitterre, szomszédra, rokonokra stb. akkor akár swingerbe, akár csak kicsit szórakozni, bulizni, koncertre, vacsorázni stb. igenis mozduljatok ki időnként. Ne hagyjátok hogy a kapcsolatotok csak a hétköznapi mókuskerékről szóljon!


#9 négy public klub van Bp-n, mindegyik másban erősebb (van amelyik kifejezetten párcserében a legerősebb, mivel erősen korlátozzák a szóló pasik számát)

nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki. Nincs mit vesztened. Megaláztatás vagy bántalmazás ott nem fog érni, zabálni fognak a palik. Legalábbis én ezt láttam szinte mindenhol a szingli lányokkal kapcsolatban. 😊


35/f

nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!