Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, Ti szeretitek, élvezit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szeretitek, élvezitek a face-sittinget, vakamint a popó nyalást?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten szeretem és élvezem csinálni mindkettőt, de nem tudom hogy az aktuális partnerem csak miattam hagyja/csinálja, vagy kifejezetten élvezi is.

nov. 29. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
nov. 29. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
#1 Itt a felhasználók 60%-a fiú, 36%-a lánynak mondja magát, 4%-a lány...
nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remélem abból a 4%-ból kapok értelmes választ 🙃
nov. 29. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. A nyalást nagyon élvezem, de inkább kényelmesen, hanyatt fekve, akkor csak magamra koncentrálok. A fenekemet viszont felesleges nyalni, nem hoz lázba.
nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Megint ez a gusztustalan hülye kérdés? Gondolom hogy mindig ugyanaz a kérdező!!!
nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
még 1x sem tettem fel ezt a kérdést... imádok nyalni, de nem gond a popó rész sem. ezekszerint a lányok annyira nem csípik :)
nov. 29. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Talán ez közelebb áll a valósághoz, hogy a felhasználók 70%-a férfi, ebből 5% extrémen perverz, 10% perverz, 15% enyhén perverz, a maradék 20% egy seggfej a maradék 20% még úgy normálisnak mondható (kivéve amikor nem az).

A felhasználók 30%-a pedig nő, de náluk (ahogy észrevettem) más az arány.

5% enyhén perverz, 5% egy elveszett leányzó, a maradék 20% normális, és nincsenek mentális-lelki gondjai.


Rengeteg privát üzenetváltásban volt részem, és ez a tapasztalat.

De lehet, hogy másnál nem.

nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Akkor élvezem, ha a srác előtte frissen egy jó vaskosat kakilt, és úgy ül rám, vagy nyalhatom ki. 24/L
nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs vele bajom, ha a partnerem szereti
nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!