Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz pasi felé, hogy közeledjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasi felé, hogy közeledjek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kezelni a barátom viselkedését.

Igazából nem is tudom kapcsolat e ez így, mert bár kimondtuk mi egy pár vagyunk de ha közeledem felé ő nem akar nyitni felèm. Szerintem szűz de azt mondja ő már nem az. 32 éves és ha közeledem úgy... felé nagyon félink és szégyenlős pedig már nem tini.

Én is szűz vagyok és pont ezért nekem nem baj lenne ha ő is de mit tegyek, hogy ő is nyisson felém?

Sokszor simogatom és akkor hát hiába próbálja elrejteni nem tudja, hogy tetszik neki de mégis leállít, hogy ráér ez még.

Ráeröltetni nem akarom a szexet de én már leakarok feküdni vele. Nyíltan megmondjam neki, hogy mostmár leakarok feküdni vele? Vagy mivel jelezhetnék még?

25N



nov. 29. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hat en nem eroltetnem ami nem megy.
nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Pasi csere!


Sorry

nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Bele lehet forgatni csillámporba, de két szűznek ritkán lesz jó élmény az első. Sokkal jobb, ha az egyikőtök tudja vezetni a másikat. A legjobb tanács amit tudok, hogy nyíltan, szókimondóan kommunikáljatok.
nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3

Tudom, hogy az első lehet nem lesz egy jó élmény, de én szívesen "gyakorolnék" vele többször, hogy jóvá váljon.

Szeretem és nemrég vagyunk együtt talán szégyenli, hogy 32 évesen még szűz, de sokszor mondom neki, hogy bármi is a baj megoldjuk.

nov. 29. 21:42
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Engem ha valaki leállítana pár alkalom után ott is hagynám. Ha a rámenősség se segít, akkor semmi. Bár azt elmondhatná mi a baja, úgy könnyebb lenne. Pl ez hogy szűz, vagy túl kicsinek tartja, esetleg impotens.

De bennem az is felmerülne hogy a pasikat szereti, csak maga előtt is próbálja tagadni.

nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Hát felállni fel áll neki... de attól még lehetnek gondok.

Ha kérdezem mi a baj akkor azt mondja fáradt és nem akar nekem egy rossz élményt mert nem tudna most úgy teljesíteni. Igaz mindig munka után találkozunk. De ezek csak kifogások úgy érzem.

nov. 29. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Kifogások persze. Valószínűleg már fejben te elég érett vagy a szexre. Ha Ő még vagy már nem az, akkor sajnos muszáj leszel egy igazi férfit keresni, sorry.
nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Rémisztő, hogy 25 és 32 éves felnőtt emberek mennyire el vannak veszve.
nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8

Remélem azért annyira mégsem rémültél meg.

Ha arra gondolsz, hogy idősek vagyunk ahhoz, hogy szüzek legyünk akkor butaság azt írnod el vagyunk veszve.

Okom volt rá, hogy eddig vártam de mindegy az most, mivel nem erról szól a feltett kérdésem.

nov. 29. 22:55
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a kifogást amit a #6-ban írtál kb én mondtam a csajomnak 15 évesen, mikor tudtam, hogy ő nem szűz, én meg az voltam, és nem akartam, hogy tudja. Szóval..


Nekünk nem lett jó vége(mondjuk más is közre játszott), úgyhogy mindenképp azt javaslom, hogy beszélj vele erről, ha szereted, és vele szeretnéd az ezt az egészet. De finoman, ne támadva, ne erőltetve.

Próbáld rávezetni. Nem írtad, hogy amúgy más van-e köztetek, de ha nincs, akkor először ne is a szexet erőltesd. Csókok, simogatás, aztán kalandozzon a kezed lefelé. Irtad, állni szokott neki. Hát akkor utcu neki, simogasd gatyán át, aztán ha látod, szabad a pálya, nyúlj be neki, verd ki, ha hagyja, vagy mehettek tovább orális szex fele esetleg.


Ha viszont hiába próbálkozol, és mindennél, mindig elhajt, akkor viszont álj elé, és mond meg, hogy vagy elmondja mi van, vagy akkor ennyi, mert te nem ovodás játszó pajtást keresel.


Jobbat nem tudok.

nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!