Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanácsok első alkalomhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok első alkalomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves vagyok, és még nem voltam együtt senkivel sem(lány vagyok). Van valaki akivel szeretném elveszteni, és tök megértő, tudja, hogy szűz vagyok.


Attól nem félek, hogy nekem milyen lesz, de attól egyre inkább milyen élmény lesz neki. Tanácsok, amivel neki is jobbá tudnám tenni az együttlétet? Ő tapasztalt.


A másik pedig ami miatt picit parázok, hogy kicsik a melleim... 75A-s, 160 cm és 53 kg vagyok. A barátnőim végig azt mondják, hogy csinos vagyok, de egyre kevésbé érzem komfortosan magam. Mennyire kéne szégyelnem a "méreteimet"?



nov. 30. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 75A eléggé látszik ruhán keresztül és vannak akiket kifejezetten ez a mell méret izgat, persze van a másik véglet is.


Nekem pl régen a kis mell jött be, inkább a B kosárméret, de voltam elég nagy mellű nőkkel is és a nagyot is imádom ugyanúgy. Viszont a melltartó fent marad dolog nem annyira bejövős.

nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A melled miatt ne aggódj. A magasságodhoz és súlyodhoz arányos lehetsz 75A mellmérettel. Ruhában is látszik, hogy mekkora, nem fog rajta meglepődni. Vegyél erőt magadon, légy csábító és vetkőzz le bátran.
nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha szeret tök mind1 neki hogy mekkora a melled vagy hany kg vagy, ugyanugy kivanni fog
nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked szamit az o penisz merete ?


Ez a valasz a kerdesedre.

nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Párodnak meg farka lesz a kicsi.
nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Az én tanácsom, hogy ne agyald túl! Ha tudja, hogy szűz vagy és normális a srác, akkor első alkalommal te leszel neki a legfontosabb! (Nekem legalábbis megtisztelő lenne, ha egy nő elmondaná, hogy én vagyok neki az első.)

Ha a barátnőid azt mondják, hogy csinos vagy, akkor higgy nekik!

Majd ráérzel!

(41F)

nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!