Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak nem szadista domináns nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nem szadista domináns nők?

Figyelt kérdés

Fetish oldalon kerestem Domináns nőket, és mind úgy akart bánni a palikkal, mint a kutyákkal, nagyrészük szadista, stb. Én Switch beállítottságú vagyok, de még nem sikerült olyan párt/partnert találnom, akivel átélhettem volna az alávetettséget. Utolsó ötletem lenne szexért fizetni, de a tapasztalatok alapján úgy tűnik sajnos ez nekem egy kielégítetlen vágyam fog maradni.

22/F



nov. 30. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 switch-et és egy dominát ismerek akik egyáltalán nem szadisták.


Nem írjatok privátot!


F

nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült ilyen nőt találnom. 4.5 éve élünk együtt. Switchek vagyunk.

46F

dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb szubmisszív férfi éppen arra vágyik, hogy tiszteletlenül bánjanak vele, ezért a hivatásos dominák értelemszerűen ezzel fognak szolgálni.


ha viszont csak egy egyszerű párkapcsolatról beszélünk, ott bármilyen típusú emberrel találkozhatsz. én például magamból tudok kiindulni; engem beindítanak a kiszolgáltatott helyzetben lévő férfiak, és nekem még egy székhez/ágyhoz kikötözés is abszolút a komfortzónámban lenne, de mindent csak akkor, ha a párom részéről is oké. viszont nekem nem a sértegetős és taposós dolog jön be, hanem az "annyira szeretlek és annyira be vagyok indulva, hogy most azt fogok csinálni veled amit akarok" féle szituációk. engem pont a lassú, intim érintések vonzanának ilyen helyzetekben, hogy nekem szabadkezem van, irányíthatok és bárhol hozzáérhetek a férfihoz, miközben ő le van korlátozva. de a degradálás és a fizikai bántalmazás nekem nagyon nagy turn off, nem tudnám sértegetni a másikat és nem emberszámba venni; nekem inkább az lenne ideális, ha dicsérhetném közben a testét. ehhez viszont romantika kell, személyes kapcsolat és intimitás, fizetős szolgáltatásként valószínűleg az extrém verzióból fogsz csak találni.


nem tudom, hogy pontosan milyen típusú embert keresel, de valószínűleg létezik, csak esélyes, hogy nem fogja magát egy szexoldalon hirdetni. ott tényleg arra van kereslet, hogy valaki kegyetlen legyen. de hátha az élet úgy hozza, hogy találsz magadnak egy ideális párt, közel sem lehetetlen! hajrá!!

dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!