Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számodra izgató tud lenni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra izgató tud lenni, ha más előtt kiszolgáltatott vagy: pl meztelenül vagy, megvizsgálnak, injekciót, beöntést kapsz a fenekedbe?

Figyelt kérdés
kiszolgáltatottság, Bdsm

dec. 1. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Valamennyire igen
dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy női orvos vizsgálná meg a farkam és nem csak 1-2 másodpercre rápillantana az tetszene, ezen kívül nem találnám izgatónak az orvos előtti meztelenséget.
dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Talan
dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Ápolói végzettséggel azt tudom mondani, hogy én még embert nem láttam, aki ezekben örömét leli. Abban a pillanatban fagyna le a mosoly az arcodról, hogy a beöntés elindulna. Sosem értettem ezt a fétist, túl van gondolva. A valóságban 2 méter magas pasik ájulnak el vérvételkor ha meglátják a tűt, a péniszek pedig kb visszahúzódnak a testbe. Ez senkinek sem jó, vagy izgató. A pasik nehezebben viselik az ilyen helyzeteket, mint a nők.
dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Van abban valami, amit a 4-es mond, sőt!


A fantázia sokszor fényévekkel jobb, mint utána a valóság!


Én elhiszem, hogy valakinek ez a fétise, de azért maradjon két lábbal a földön, maradjon meg a realitás talaján, mert ez csak a fantáziádban tűnik mennyországnak, a valóság nem ilyen szép.

A fantáziádban egy bögyös dögös 30 éves doktornőre számítasz, aki majd le is szop, miközben beöntést csinál neked, a valóságban pedig egy 50 körüli fószer, aki ráadásul még lehet, hogy meleg is, és ennyit a fantáziádról.

dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem reagálok privátokra, szóval ne fáradjatok. Én pár éve dolgoztam ápolóként. Fiatal vagyok, természtes vörös hajjal, homokóra alakkal, nyilván feltűnő volt az 50es kiégett ápolók között. Abban a szent pillanatban, hogy előkerültek az eszközök amiket használtam, vagy amihez asszisztáltam mindnekinek elmúlt a jókedve. Csatlakozom, én sem láttam soha, hogy ezt bárki élvezné. De mielőtt kellemetlen beavatkozás történne, nos sokan nem tudják, hogy hol a határ.

Rohadtul nem vicces, ha prolik vagytok. Ha szexuális utalásokat tesztek, ha megpróbáltok az ápolókhoz nyúlni. Tudnék mesélni, hogy mennyi ilyen van. Meglepő módon amúgy ez főleg a felnőtt férfiakra, 40+ jellemző. Viselkedjetek, mert a szarból vakarunk ki embereket, elég gyatra pénzért. Nem fétistárgyak vagyunk. Én már nem ebben dolgozom, nem is akarok soha többet, csak ez kikívánkozott.

dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
6# Tényleg paraszt aki összekeveri a szexualitást egy nővér munkájával. Viszont a kettő akkor eléggé kizárja egymást. A "tudnék mesélni, hogy mennyi ilyen van" (mármint fétises kikezdős), azt jelenti, hogy jó páran vannak akik nem kedvtelenednek el az orvosi eszközök láttán.
dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

#7 nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy MIELŐTT kellemetlenség érné őket (vagy amúgy utána is igaz). És nem mindenkit “kínoznak meg” aki beteszi a lábát a kórházba. Sok a rutinműtét, ami meg se kottyan az átlag egészséges embernek. De dolgoztam olyan helyen is, ahol asszisztens voltam, konkrétan szemészeten, ahol szintén jellemző probléma ez.

Mondom nyersen, senki nem élvezett még el beöntéstől, katétertől, tűktől, gumikesztyűtől és hasonló gyakori fétisvágyaktól, de amint jobban vannak, nem tudnak viselkedni.

dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat szerintem. Mindenkit más és más izgat nem? Ez is lehet egy kiváltó ok.
dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

A beöntés, injekció, durva dolgokat nem élvezem, de az alap vizsgálatokat nagyon élvezem meztelenül. A kiszolgáltatott helyzeteket is, legyen az nő, vagy férfi, idős, vagy fiatal.

34f

Biszex

Switch

dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!