Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mondta azt a párjának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mondta azt a párjának bármiről, hogy szeret valamit a szexben vagy egyéb területen, pedig nem volt igaz?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy amit a párja nagyon élvez,és mert szereti, vagy fél, hogy ha nem teszi meg kevés lesz neki ezért megtesz dolgokat, sőt netán azt hazudja hogy neki is örömet okoz.

Itt lehet szexuális téma, ami bármi lehet enyhébbtől a durvákig, de az is érdekelne, hogy mondjuk egy program pl kirándulás szórakozásra mondtátok hogy szeretitek.



dec. 2. 05:32
A kérdező szavazást indított:
Igen szexben nagyon kellemetlen volt.
Igen szexben de nem okozott gondot
Igen szexben de örömmel megtettem neki.
Igen szórakozás de nagyon untatott
Igen szórakozás de megtettem szivesen
Igen szórakozás én is megszerettem
Igen mindent mert meg akarom tartani
Nem mert nem vagyok meghunyaszkodo
Nem mert mindent megbeszéltük
Egyebb
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sokan kummantanak ezzel: "szerretem a s*ggpuszit, az anált", holott max. csak azért, mert egy jó nagyot tudnak tojni tőle egy egyhetes szorulásos időszak után.
dec. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként talán nehezebb válaszolnom erre, mert a nők mennek bele inkább ilyesmibe. De kifejteném mégis.

Amit én adok a barátnőmnek, talán egy dolgot tudnék írni, hogy azt mondom neki, mennyire fincsi, pedig nem annyira: a puncija. Van egy olyan illata és íze, ami nem igazán izgató számomra, nem büdös vagy ilyesmi, mert nagyon igyekszik ápolni, nem tehet róla. De nem olyan nagy teher így sem, hogy kinyaljam, neki pedig örömet okozok ezzel, és bőven viszonoz mindennel. Inkább amiben többet hazudok neki, az a külseje. Elég nagydarab, az elején nagyon nehezen hitte el, hogy tényleg tetszik nekem a pocakja, és imádom. És ez így is van. Viszont a melleit és a popóját is nagyon szoktam dicsérni, hogy milyen isteniek. Pedig itt túlzok egy kicsit, bejön így is minkettő, de láttam ettől sokkal jobbat is. Viszont többet jelent számomra az, hogy fogadja el magát végre, hogy ő is jó nő, és nagyon kívánatos, még ha lógnak is a cickói, nagy a bimbóudvara, stb.

De rájöttem, hogy ő is sokmindent megcsinál nekem, amiről azt mondja, mennyire jó neki is, de egyértelműen csak a kedvemért csinálja. Pl a golyóim szopogatása, vagy hogy szoktam kérni, hogy kézimunkázzon. Meg van még pár ilyen apróság. De azt hiszem, ezek teljesen normális dolgok, és kompromisszumokat kell kötnünk egy kapcsolatban, mert egyikünk sem tökéletes. És amennyire lehet, megpróbálunk megadni egymásnak mindent, amire a másik vágyik.

dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Jóska mondta.
dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!