Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képes vagyok a hüvelyi orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes vagyok a hüvelyi orgazmusra vagy sem?

Figyelt kérdés
Kicsit ciki de belekezdek. Nem birom eldönteni képes vagyok-e vagy sem hüvelyi orgazmust elérni. Tehát, a párommal 3 éve vagyunk együtt, teljesen nyitottan és szabadon állunk a szexhez, nincs tabu, megbeszéljük és figyelünk egymás igényeire. Csiklóorgazmusra képes vagyok, mindent megtesz hogy ez sikerüljön legalább. A méreteivel nincs probléma és tényleg figyelmes és türelmed. Na de itt jön a csavar ami miatt bizonytalan vagyok. Néha vannak erotikus álmaim, amikor egy ideje tegyük fel nem tudunk együtt lenni kb.1 hét. Ezekben az álmokban is ő van és az hogy szexelünk. A legtöbb esetben álmomban elélvezek spontán és erre kelek fel. De ez az orgazmus más mint a csikló orgazmus. Sokkal intenzívebb. Most akkor ez mi mégis velem? Min kellene változtatnunk? Volt már így valaki hogy sokáig nem sikerült a hüvelyi? Vagy nem is fog?
dec. 2. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Almomban nekem is intenzivebbek az orgazmusaim, sztem nem fugg ossze
dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem ciki!!!!! Álmodban gyakorlatilag csak magaddal foglalkozol (a szereplöktöl függetlenül!). Valoszinüleg ezért intenzivebb. Talán ha nyugis magányban probálkoznál dildoval, vibrivel jobban választ kapnál a kérdésedre magadtol.
dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem ciki, szerintem minden ember esett már át ilyenen, esetleg nem beszél róla. Nekem rengetegszer előfordult amikor tavkapcsolatban voltunk és maximum havi 2x sikerült rendesen szexeljük.

Nem feltétlenül hüvelyi az az orgazmus amit akkor átélsz, a nők túlnyomó része csak csiklóval élvez el, mert képtelen a hüvelyire. Ezt vibrátorral vagy dildóval tudod kipróbálni, úgy, hogy a csiklót igyekszel nem izgatni.

dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szex közben van olyan érzésem hogy most jön a pillanat meg lesz de aztán elmúlik. Arra is gondoltam hogy lehet nagyon rástresszelek arra hogy sikerüljön. Olyan mintha fognék valamit ami fut és elillan hirtelen.
dec. 2. 15:46
 5/6 A kérdező kommentje:
A ciki dolgot nem így értem, a párommal is szoktunk beszélni erről és próbálkozni. Hanem arra hogy rengeteg olyan ember van itt gyakorin aki nem vallaná be hogy ő is volt így és mégis szemétkedne. Köszönöm annak aki válaszol normálisan tényleg sokat jelent.
dec. 2. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindig azt mondom, hogyha nem vagy biztos abban, hogy volt-e orgazmusod, akkor nem volt.
dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!