Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ujjazás után ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ujjazás után ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit elbizonytalanodtam. Még nem voltam együtt senkivel, így még csak azt sem tudom mondani, hogy emiatt van. De mióta ujjazni kezdtem magam, ha kicsit intenzívebben csinálom, másnapra általában barna folyásom lesz és fogalmam sincs, ennek mi az oka. Esetleg pont azért, mert nem voltam még együtt senkivel és ezek pici véralvadékok, vagy ilyenkor beviszek valami baktériumot? :/ köszönöm ha segítetek.
dec. 4. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felsérted picit a hüvelyed (akár a körmöddel ha hosszabb, ez nem is feltétlen fáj) vagy a szűz hártyád. Ha alaposan kezet mosol előtte akkor nem viszel be semmilyen baktériumot.
dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Ha közben van orgazmusod is, akkor valószínű, hogy a méhizomzat intenzívebb mozgása matt fokozott a nyálkahártya leválás is.
dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 de nem menstruáció közben történik ez.
dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!