Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nő mell, illetve mellbimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő mell, illetve mellbimbó miért van tabuizálva?

Figyelt kérdés

A nőknek miért kell mindig takarni a mellüket mindenhol, ellentétben a férfiakkal?

Nyáron szerintem ők is megtehetnék a strandon pl, hogy félmeztelenek.



dec. 7. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Talan mert lenyegesen tobb attrocitas erne oket, igy is van ekeg a falatnyi felsok miatt. Bar ha nem lenne ilyen szexualis tartalma akkor nem erdekelne senkit. De jelen jelentestartalom mellett ez nem megoldhato
dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Mert szégyellik, de nem annyira mint a puncijukat. Feltehetően pedig sok kiéhezett vagy szűz pasi abuzálná őket és nem győznének ko pfeffert vásárolni.
dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A kereszténység áldásos hatása.

Előtte, illetve máshol nincsenek ilyen problémák, majdnem mindegyik másik kultúrában ezek normálisan mennek. Afrikában például évmilliókig senkinek nem kellett takargatni a mellét, aztán mégsem támadták meg naponta.

dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Mert teljesen idióta módon a mellett, meg úgy általában a meztelenséget összekapcsolták a szexualitással. és ez egy ördögi kör, a gyerek nem látja a saját szüleit, testvéreit meztelenül, nem szokja meg hogy az emberi testhez a mell és a nemi szervek is hozzátartoznak.

És mivel legkorábban a saját nemi élete során találkozik testközelből az ellenkező nem testével, így ez rögzül.

dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez amiatt van , mert hideg helyen éltünk. Európa mindenki eltakar mindent a hideg elől
dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem tehetjuk meg, kitiltananak
dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
A félmeztelen férfit is kitiltják
dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Normális strandon megengedett a félmeztelenség.
dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudtam, hogy a monokinizés megengedett mindenhol, legalábbis a Balatonon 30-40 éve még rengeteg félmeztelen német csajszi volt. (Mostanában nem járok oda, úgyhogy nem tudom mi a helyzet.) Viszont a nagy női egyenjogúságnak szerintem ez is része kell legyen, hogy ők is öltözhessenek (vetkőzhessenek) úgy, mint mi pasik. Némelyik kövér pasinak nagyobb csöcsei vannak, mint egy vékonyabb lánynak.
dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

8 - "Normális strandon megengedett a félmeztelenség".


Normális strandon megengedett VOLT a félmeztelenség! Magyarországon is!!!

Mára ezek a prűd vallásos néphülyítők mindent betiltanak!

dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!