Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a látványosabb önkielég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a látványosabb önkielégítés?

Figyelt kérdés

Mindkét nem közül sokan végeznek önkielégítést, de mégis a fiúk önkielégítést tartom a legizgalmasabbnak, leglátványosabbnak.

Hiszen náluk látványos a farok, herék és az elélvezés látványa, ahogy a sperma kilövell a péniszből.


Számodra melyik nem önkielégítése a "szebb" és a látványosabb?



2023. dec. 7. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

“Hetero férfiként, aki a saját nemének maszturbálását tartja látványosabbnak, azt hiszem az nem biztos, hogy teljesen hetero.”

Felőlem. Túlzásba vitték már ezt a heteró vagy homo kategórizálást. Vannak átmenetek is. Nem érdekel ki minek hív, a lényeg, hogy nővel szeretek dugni, és a barátnőmet imádom. De megnézem a farkakat is. Biszex vagyok, lehet, sokan akár le is homózhatnak emiatt, teljesen hidegen hagy.

dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már nőt elélvezni?

Ahogy megfeszül mindene, a finom remegéseket amik végig futnak rajta, ahogy egyre kevésbé uralja a testét és végül a megkönnyebbülés.

És ez csak a vége, előtte is, ahogy izgatja és simogatja magát, sokszor nem is tudatosan, a mellek változása a finom libabőr, vagy ahogy változik a légzése.

Rengeteg izgalmas részlet, amire érdemes figyelni.


Ehhez képest a férfiak: rángatják, spricc és lehet menni kezet mosni.

dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínüleg a nők orgazmusa nagyságrendileg erőteljesebb. Nem mondta senki, hogy nem izgató.
dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem szeretem nézni, hogy mások maszturbálnak (sem férfit sem nőt), pedig csinálni szeretem.
jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!