Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak én szoktam bele élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szoktam bele élvezni a boxerembe?

Figyelt kérdés

Gyakran mindig este mikor elalvás előtt lusta vagyok kivenni a farkam hogy verjem, a boxeremen keresztul szoktam fogdosni magamnak markolgatni es aztan bele elvezek aztan rajtam van meg vagy 2 napig es minden nap bele elvezek de van mikor leveszem reggel es felveszek egy tisztat es este bele teszem a boxert a boxerembe es ugy fogdosom abba bele de van mikor a hasznalt boxert huzom a farkamra es ugy verem de ez nagyon ritka szokott lenni, gyakrabban inkabb vagy rendesen kiveszem es verem vagy csak siman addig fogdosom boxeren vagy nadragon keresztul amig el nem elvezem

De van mikor nagyon kanos vagyok leveszem a boxerem es van az a nike vagy adidas melegitom az a jo selymes anyagu sport melegito fekete azon keresztul fogdosom es ossze elvezem ahh nagyon j


Csak en szoktam ilyent csinalni vagy mas is?

Egyebkent mar lattam phba is hogy sokan igy csinaljak

Szerintem nagyon jo



dec. 7. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fu de rohadt büdös lehetsz ember.
dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minden nap fürdök :)
dec. 7. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Cseszheted, ha napokig hordod ugyanazt a retkes boxert.
dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak 2-3 napig abbol nincs semmi mellesleg fürdök
dec. 7. 22:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Senki nem szokott boxerbe élvezni?
dec. 7. 22:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmeny lehet a mosogepbe tolteni a ruhakat.
dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem
dec. 7. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak te
dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiába fürdesz, a g*cis alsónak van szaga...
dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég
dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!