Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Januárban esélyes,hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban esélyes,hogy egy hónapig erenyövet fogok hordani. Valami tanács? Vagy olyan dolog,amit jobb előre tudnom? Nem sokat tudok a témáról.

Figyelt kérdés

dec. 8. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne menj bele!

Szivesen

dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se menj bele, teljesen férfiatlan.
dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Egy pszichiátert javaslok.
dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Állva nem igen lehet benne pisilni.
dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bedrik ***** válasza:
45%

Egy hónap elsőre nem fog menni, legfeljebb ha nagyon elhivatott vagy. Ha megszokod megszereted és nem tudsz majd nélküle meglenni...


Bírom a sok "okos" hozzászólót. Vajon ezek minek lógnak itt???

dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog menni. Sok.


A falat fogod kaparni, olyan kényelmetlen.


Először pár óra, aztán fél napok, teljes nap, aztán jöhet az éjjel.


Lassan fokozatossan kell csinálni.

dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fökapitany ***** válasza:
100%
Csak fém erényöv alkalmas erre a célra. A műanyag meg szilikon díszerényöveket felejtsd el. És ki kell próbálni mekkora alapgyűrűvel tudod "kényelmesen" hordani.
dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Fontos hogy fém legyen, mert az a legbiztonságossabb, és a here gyűrű ne legyen túl szoros. A ketrec pedig egy kicsivel legyen kisebb mint a farkad teljesen lankadt állapotban. Javaslom hogy rendelj hozzá övet is, könnyebb viselni. Én már három éve hordom. Ha van kérdés írj privátban.
dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Inkább cseréltess elemet az agyadban.
jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végül belementél, már rajtad van? Hogy bírod?

Szerintem elsőre nem lehet egy hónapot kibírni, legalábbis nekem biztos nem ment volna. Kisebb lépésekkel sikerülhet - először csak 1-2 órára, aztán fél napokra, aztán lehet kirpóbálni milyen aludni úgy hogy rajtad van, aztán hétvégékre felvenni. És innen még több hónap mire 1 teljes hónapig tudod hordani. Nekem fél év volt mire teljesen megszoktam, onnantól lazán már ment az 1-2 hét benne, az 1 hónap is ment volna szerintem.

jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!