Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó a szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó a szilikon mell?

Figyelt kérdés

dec. 10. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Van amelyik jól néz ki, de sokan túlzásba esnek.
dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen nekem az és izgató!
dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Általában igen
dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik igényesen, jól van megcsinálva, az lehet vonzó, persze. Na de nem az ilyen 500 köbcentis labdákra gondolok ám! Szívesen linkelnék egy SZERINTEM igényes nőt szilikonmellel, de ahányszor linkelek egy formás popsit, vagy bármi hasonlót, mindig lepontoznak. Úgyhogy nem linkelek, max privátban, hogy szerintem mi az, ami még jó, igényes, és mi az, ami már nemhogy túlzás, de egyenesen gusztustalan.
dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem látszatra tetszik , bár dolgom még sosem volt ilyen mellekkel .
dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem túl mű
dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem attol jo vagy rossz, hogy mekkora, hanem hogy mennyire eletszeru a formaja es elhelyezkedese.

Kicsi is lehet termeszetellenes, ahogy egy sik mellkasbol ket labda nagy hezaggal kozepen mered.

dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Engem vonz, a tapintása, ha hagyja a csaj sokat simizni..
dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ hogy van "megcsinálva", mennyire arányos a testalkattal az implantátum mérete, formája, felhelyezési módozata stb. Van amelyik teljesen természetes, az átlagember nem mondja meg róla, s van amelyik meg egy torz lufi.
dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Engem izgat, szeretek ott(is) élvezkedni és a szilikon még izgatóbbá teszi.F
dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!