Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki egyszer belekerül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyszer belekerül a prostitúció világába , ki lehet onnan lépni ?

Figyelt kérdés
Mennyire lehetséges ez egy lakásos prostituáltnak ? Illetve egy utcainak van erre esélye ?

dec. 12. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ki tudtak lépni, vagy kiöregedtek belőle.

Viszont általában kell hasonló jó anyagi forrás, ugye előtte sem az eszével kereste a pénzét, szóval nem mindenkinek jön össze.

dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Van, de csak teljes váltással: elérhetőség, ismerettségi kör, lakhely, stb.


45/F

dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet.

32N

dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ... egy "gyökértelen" (értsd, rokonok, barátok nélküli pl. "intézetes") kiszolgáltatott nő nem tud. Aki önként vállalta az ki tudna, ha akarna... az más kérdés, hogy ha kilép akkor ugyanaz áll elő mint ami az előtt volt, mikor belelépett = pénztelenség. A többsége elszórja amit keres, ahogy jön, úgy megy el az összek.rvult pénz, nem tesz félre semmit, pár hónap és ismét az RL-en találja magát.
dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem , ha nincs valaki aki segítsen nem nagyon lehet , én is boldog vagyok hogy lakáson dolgozhatok, és nem jutottam oda hogy utcai prosti legyek , mert nem bírom a lakbért ...
dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen körökben mozogsz.
dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ki lehetne, ha valakinek a penze nem a pasira, drogra, pasi szerencsejatekara megy vagy cseszik el.

Megis, gyakori, hogy valaki mar nem tudna munkahelyre bejarni es olyan alazasokat turni, amiket munkaja soran nem kapott.

dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de ki lehet, valóban, ahogy írták, ha mindent megváltoztat, elköltözik, de talán ami húzós, hogy megszokta, hogy a testével keresi a pénzt, és lehet, hogy beállt egy életszínvonalra, és ha az igényeit nem adja lejjebb, akkor pénzhez kell jutnia. Több mint két évig nem Magyarországon rendszeresen találkoztam egy lánnyal, és ő is építette le az üzletet, de ha pénz kellett neki, simán felhívott, pedig ez nem annyira szerencsés. Aztán, a végére sajnos a színvonal sem volt már a régi, hol itt-hol ott csípett le az egy órából, mert csak a pénzre hajtott.
dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyedül kezdte és van esze, akkor igen. (De ez nem jellemző.) Akit futtatnak, annak elég nehéz, az olyan maximum kiöregszik, de nem önszántából hagyja abba, hanem mert nincs választása már ilyen téren se.
dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki lehet, de biztos fel kell adni dolgokat. Célszerű lakhelyet váltani, tartalékolni annyit, hogy amíg munkát kapsz legyen miből élned, elvégezni időközben szakmákat, végzettségeket szerezni stb. Illetve olyan barátokat, ismerősöket, rokonokat felkutatni, akik nem tudták, hogy mivel foglalkozol. Ez leginkább az emberi kapcsolatok miatt fontos.
dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!