Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, előfordult már veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, előfordult már veletek, hogy a férfi, akivel szexeltetek, egyáltalán nem foglalkozott a ti örömötökkel, kísérletet se tett arra, hogy ti is orgazmushoz jussatok? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
dec. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Volt. Sajnos az első férfi volt az életemben, nálam jóval idősebb, tapasztaltabb. Szóval elhitette velem, hogy bennem van a hiba, mert más nők pár perc dugástól mindig elélveztek vele. Nem nagyon akart orálozni, nem volt ügyes a kezeivel, nem volt nyitott szexjátékokra. Eléggé elcseszte az önbizalmam, nem csak ezzel, de ez is benne volt vastagon. Nagyon elkeserítő volt. Aztán találkoztam valakivel, akivel nagyon passzolt a kémia, tulajdonképpen ő volt az utolsó csepp, aki miatt szakítottam. Előre felkészítettem, hogy áh nekem férfi nem tud orgazmust okozni, ne legyen csalódott. Úgy elintézett, hogy el se hittem, gond nélkül tudtam elélvezni vele.
dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
volt. Felizgatott.
dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a sztorim mint az elsőnek
dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A kisebb baj, hogy ilyennel is találkoztam. A nagyobb baj, hogy annyira fiatal és tapasztalatlan voltam, hogy nem tudtam/mertem semmit tenni.
dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is, több is. Nem arról beszélek persze, hogy elég ideig járatta-e bennem a farkát. Attól kevés nő élvez el. A csiklóm meg (sem) közelítéséről beszélek. Ezek már régen történtek, nem tudom, manapság jobban edukáltak-e a férfiak. Fordítva lenne értelme a kérdésnek, férfiak, volt olyan nő, aki nem törődött az orgazmusotokkal? Kielégült, kielégíttette magát (lol), és a ti élvezetetek nem volt fontos a számára? Mindezt csak úgy tudom elképzelni, hogy a férfi odaadóan kinyalja a nőt, majd az (a nő) felöltözik és vége az aktusnak. Életszerű?
dec. 12. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 velem megtörtént nagyjából úgy ahogy leírtad.
dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha mással is ugyanaz, ugyanaz történt, mint az ötössel, légyszi írjátok meg. Sok ilyen van? Én (nő) úgy gondolom, hogy a fordítottja többször előfordul az életben.
dec. 13. 13:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!