Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm szűz.Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szűz.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A kérdést nem tudtam jobban megfogalmazni ezért itt leírom a konkrét problémát.

A baj természetesen nem azzal van, hogy szűz, mert nyilván mindenki így kezdi/kezdte.A baj VELEM van.

Barátnőm 17 én 18 éves vagyok.Egyszerűen nem merek vele lefeküdni, mert undorodom a vértől.És hát ugye amikor a szűzhártya átszakad az bizony vérzik.Szerintem ott helyben el fogok ájulni.Akárhányszor vért látok az ájulás kerülget.Utálom!!!!Most ezt hogy közöljem vele?Tudom gáz rám nézve.


dec. 12. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem nézegeted? Attól is rosszul vagy?
dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Most el fognak itélni hogy jajjj, nem vagy férfi mert nem nyeled a vért, de ezekkel nem kell törődni. Idióták.

De persze azzal nincs semmi baj ha egy lány/nő undorodik,fél valamitől....


Szerintem beszéld meg ezt a barátnőddel is, illetve készülj fel, nem kell elkapkodni semmit! Szép lassan lehet mindent. :)

És ha tényleg fóbiás szinten vagy, akkor meg tudja oldani a barátnőd egy hosszúkás vibrátorral. Meghát az mindig jól jön. Vagy mittudomén :D nem kell stresszelni, kommunikáció!

dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Persze Mucikám nyugi puszi rád nem Te vagy az egyetlen ezzel, ne siessétek el szépen meg kell beszélni a lánnyal és lehet nem is lesz szörnyű ahogy gondolod.
dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Mind1 csak a meret jo legyen !!!!
dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem biztos, hogy annyira vérzik, sőt az sem ritka, hogy nem vérzik. Másrészt nem lámpafénynél kell végezni az aktust és az esetleges vérzés nem szemmagasságban következik be.
dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát az bizony nem mindig vérzik. Lehet meg sincs. Ami ugye nem azt jelenti, hogy nem szűz.

És ha vérzik is, nem mindenkinél ugyan olyan intenzitással.

De ha tényleg ilyen érzékenyen érint a vér látványa az lenne a természetes, hogy tudj vele erről beszélni.

dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Először alaposan nyald ki.
dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
dec. 12. 17:46
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
és ha majd jönnek az amcsik hogy vágod el a nyakukat ?
dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Az en szuzhartyam egyaltalan nem verzett, sot, nem lehetett eszrevenni.

Lehet fokozatosan tagitani. Nem olyan, mint a celofan a befottesuvegen, nyitott.

dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!