Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz vagyok de nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Szűz vagyok de nem tudom elveszteni mivel nem áll fel igy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van varosunk végén egy prosti aki nagyon rendes és hogy 10e-ért elveszi a szüzességem el is mentem hozzá fel a 4.emeletre mikor be értem beszélgettünk és el kezdett vetkőzni farkamat izgatni kb. 10percig de lankadt maradt ez lehet azért volt mert izgultam aztán gondoltam megyek 1 hét után is akkor el kezdte verni lankadtan igy el is mentem de nem állt fel harmadjára megint mentem de akkor az volt mint az 1. Nél, önkielégítésnél egyből fel áll
dec. 13. 20:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18f
dec. 13. 20:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem te állitottad fel a kis megszokott kezecskéddel és amikor már ugy érezted, hogy rendben van, akkor lép a csaj akcioba?
dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat, aki nem a negyediken lakik! Szerintem ez lesz a baj. Nagyon kifáradsz, mire felérsz.
dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj masik prostihoz vagy keress egy normális lanyt. Lehet neked kell egy kis erzelem a szexhez.
dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak sikerül, másnak nem felállítani, akkor az lelki probléma lehet, önbizalom hiány vagy félelem az aktustól (kudarc élménytől)
dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor oda érek a szívem mindig 1000-rel dobog és méretem miatt nincs önbizalmam (állva 12cm)
dec. 13. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
A méret annyit nem számít ha tudod használni. Ezért ne görcsölj! Inkább próbáld meg feszéjezés nélkül élvezni a szexet.
dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg itthon el tudom magam lazítani ott meg nem tudhatom hogy melyik strici ugorhat ki a másik szobából szóval nem érzem ott magam teljesen biztonságban
dec. 13. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj prostihoz. Keress inkább egy csajt, nőt....
dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bro. Ne add fel. Ha voltál már akkor menj tovább. Én még odáig se jutottam el és pont ugyan úgy vagyok ahogy te.
dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!