Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány akinek pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek pénisz írégysége van ?

Figyelt kérdés
Sziven nézegeti magát, vagy járkál, felcsatolhatos pénisszel ?

dec. 14. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Pasiként vagyok ilyen
dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát én pasiként szívesen hallanék lánytól róla privátban, milyen érzés, ha női nemi szerv van ott lenn.
dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
😐😐😐😐
dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Hogy mi? 🤔🤣


Nincs időm ilyen okos kérdéssel foglalkozni. 🥱

dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
En irigy vagyok, de nem azt akarom, hogy rajtam nojon ki, hanem hogy pontosan olyan erzeseket eljek meg, es kielegulhessek, mint egy ferfi. Eleg, ha a mase van elottem.
dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen mert a pasinak sokkal jobb érzés

Hiszen olyan mintha a csiklód megnőne százszorosára és azzal megkapni egy not…. Ezerszer jobb mintha egy “lyuk” van rajtad

Én nem is értem azon a nők mit élveznek

Anatomiailag nincs értelme

Másrészt nőt megkapni sokkal jobb mint férfinek odaadni magad


Az orális szex meg 1000x jobb férfiként

Nem véletlen szexmanias az összes férfi nem véletlen ettől érzik magukat menőnek

dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ha te ìrod, biztosan így van.

dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

6, szerintem sürgősen keress egy pszichoterapeutát. Rádfér, független attól hogy mi van a lábad közt!


Ez a "megkapni" elég meredek. Aki így fogalmaz, annak beteges (sokszor gyakorlatban semmilyen) a viszonya a szexualitáshoz, intimitáshoz és/vagy társas időtöltéshez

dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg?

Mert ha be akarsz menni valahova akkor neked kell csengetni vagy a ház tulaja fog neked könyörögni hogy gyere be?

Normális esetben az előző

Nem véletlen tartják istenkirálynak azt a férfit aki sok not megkap meg egy retek kvanak azt aki soknak odaadja magát


Az meg hogy a férfinek jobb a szex és róluk szól az teny

Viccek tömkelege szól arról hogyha a női orgazmus kellene a gyerekhez akkor kb 20 ember lenne a földön

És ezen nők röhögnek

Látják hogy mennyire megalázó hogy a férfi elmegy, elvezkedik, a nőknek meg orgazmusa sincs és ezek ok röhögnek


Férfi képtelen lennék lenni, a lehető legnoiesebb típus vagyok, csinos is tehat meg tudom élni, a szex az egyetlen ami a férfiaknak lett kitalálva és róluk szól, ok a fuggok és eleve a gyerekhez is CSAK az ő orgazmusuk kell…

dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ez a dolog, csak nem így és nem ebben a formában, ahogy a kérdező és a válaszolók körülírták :)
dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!