Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szexuális dolog? (19)

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam folyamatosan azzal piszkál, hogy mennyire "lányos vagyok" meg lánynéven hív.(Fiú vagyok) Őszintén szólva már furi ez nekem, nagyon ráállt erre. Csak bosszantani akar, vagy van e mögött valami?

dec. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szeretnéd hogy legyen?
dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ja van mögötte valami: egy balf.sz vagy akit lehet cikizni te meg nyeled az ívet.
dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban átlátnánk a helyzetet, ha pl. elárulnád, hogy tényleg igaz-e a dolog, valóban érintett vagy-e másság terén, és zavar-e ez egyáltalán, vagy sőt...

Mert szerintem egy klasszikus heteró fiú annyira szégyellné az ilyesmit, hogy esze ágába nem lenne még utána ide is kiírni.

dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
".... lányos vagyok" meg lánynéven hív.(Fiú vagyok)" Nem, te nem vagy fiu. Ha az lennél, meg tudnád vele értetni a "tévedését" még akkor is ha ez néhány kék-zöld folttal jár.
dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is akar dugni, erre vigyázz.
dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Piskóta vagy kisfiam.
dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen határozottan állítsd le mint egy férfi

Nem vicces és nincs hozzá joga

Míg tűröd ezt fogja csinálni....

Otromba és bunkó...

dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A meleg közösség tagjának tekint téged.
dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És neked mi a szexualitásod? Lehet, hogy ő biszex, és meg akar dugni téged. Neked tetszik az ötlet, vagy nem lennél benne?
dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!