Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mást is izgat a pénisz waxing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgat a pénisz waxing gondolata? (Szőrtelenítés)

Figyelt kérdés

Pasiktól kérdezem, hogy elmentetek e és volt e erekció?


Csajok aki pedig csinál ilyet volt már olyan vendége akinek felállt közben?


33F



dec. 17. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoktam gyantáztatni. Teljesen kiszámíthatatlan, előfordul, hogy feláll, de nem teljesen és nem is tartósan. Az esetek nagy részében viszont végig teljesen lankadt marad, hiába matatnak ott fél órán át.
dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Járok gyantáztatni, intim kozmetikushoz, szalonba. Igen volt már merevedésem, nem végig, csak a gyantázás egy részében. Konkrétan nem a gyantázás izgat, hanem a végeredmény. Sima, puha és selymes bőrfelület.
dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Évek óta gyantáztatok odalent, sose volt merevedésem. Nekem nem erotikus érzés, ha tépik a szőrömet 🙃
dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Békés megyében nem csinálnak ilyet. :(
dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aZoé ***** válasza:
100%
12 éve dolgozom kozmetikusként, de egy kezemen meg tudom számolni hány férfinak volt merevedése közben,azoknak is csak rövid ideig. Megvan rá a protokoll, egyszerűen nem veszem észre és kész.
dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

És mi a protokoll? :)

Te fogod meg vagy szólsz, hogy a “tulaj” fogja úgy ahogy neked könnyű dolgozni? :)

dec. 23. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Van akinek feláll, van akinek nem, de ez termeszetes szerintem
dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aZoé ***** válasza:
100%
#6 Természetesen én fogom, mivel én tudom,hogy férek hozzá. A protokoll egyszerű, nem kell észrevenni, általában nagyon rövid ideig is tart.
dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8#


Írhatok privátban? :)

dec. 30. 13:09
 10/10 aZoé ***** válasza:

#9.

Oké.

dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!