Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki szereti/szeretné kapni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prókátor kérdése:

Aki szereti/szeretné kapni a fenekelést, inkább azonos neműtől vagy ellenkező neműtől szereti kapni?

Figyelt kérdés

Szégyenlős voltál/lennél ha fordítva kapnád? Vagyis férfitól kapná, aki nőtől szeretné kapni, és nőtől kapná aki férfitól szeretné kapni.

Milyen nemű közönség előtt vállalnátok be, hogy fenekelést kapjatok?

Megkérném a válaszadókat, hogy a saját nemüket mindenképp tüntessék fel (esetleg a korukat is)!

Köszönöm!



dec. 18. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, férfitól szeretnék kapni
Nő vagyok, nőtől szeretnék kapni
Férfi vagyok, nőtől szeretnék kapni
Férfi vagyok, férfitól szeretnék kapni
Nő vagyok, és bárkitől szeretnék kapni
Férfi vagyok, és bárkitől szeretnék kapni
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a heterók ellenkező neműtől, a homók azonos neműtől szeretik kapni. Én inkább adni szeretem, de hetero férfi lévén nőknek.
dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Aki nő és férfitől szeretne az írhat:D
dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 elvileg igazad van, hacsak... Hacsak nem ér el az ember egy olyan pontot, amikor az a fontosabb, hogy kiélhesse az ember a vágyait, mint az, hogy kivel.

Férfi

dec. 18. 19:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maximálisan egyet értek az 1es válaszolóval egy heteró férfi biztos nem akarná hogy egy másik férfi verje el ahogy egy heteró lány se akarja hogy lány porosítsa be a popsiját



Férfi vagyok és adni szeretek de csak nőknek

dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
F vagyok, csak hölgy szokott megpálcázni. Az első alkalom volt izgi, de akkor se szégyelltem egy idegen hölgy előtt pucérra vetkőzni.
dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és mindkét nemtől szeretem kapni. Még a 3 nemtől is.
dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
58%
Férfi ingyen adja nő pénzért
dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
27F hetero és mindegy kitől, ha szimpatikus, adni viszont csak ffinek :) de nem simogatás, hanem valódi kemény.
dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Én hetero férfi vagyok (29 éves) és csak nőtől szeretek fenekelést kapni. És azt is elmondhatom, hogy nem kicsit van meg bennem ez a vágy, hanem nagyon, de nincs az a kiéhezettség nálam, hogy egy másik férfival éljem ezt meg. Akkor inkább elvagyok nélküle valahogy.


Ami a közönséget illeti jobb lenne, ha nem lenne, de ha választani kell inkább női közönség előtt.

dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Férfi vagyok és nőtől szeretnék fenekelést kapni.
dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!