Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk hogyan húzzam tovább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan húzzam tovább a maszturbálást? Van valami jó taktikátok?

Figyelt kérdés

Elég hamar elsülök, meg néha csak egy kis időm van arra hogy kicsapjam. Szerintetek hogyan húzzam tovább, hogy ne menjek el hamar??? Van erre valami jó taktikátok?

Kb. meddig kellene elhúzni? Nem akarok a későbbiekben gyorstüzelő lenni.

Ti meddig szoktátok elhúzni?



dec. 18. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj közben. Csináld lassabban. Törekedj arra, hogy állva maradj de ne izgasd egyfolytában.. igazából gyakorlás kérdése.
dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha megállsz. Nagyon mást nem lehet csinálni
dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll, megállsz előtte, próbálsz lehiggadni.
dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy tarts kisebb-nagyobb szüneteket. Én is így csinálom, és egy jó félóráig is eltudom húzni. A végén meg hatalmasat spriccelek! :D 18/F
dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én is szoktam maszturbálni. Csak az a fura hogy semmilyen váladék nem jön. Vagyis jön ilyen átlátszó trutyi de az is éppenhogy. Ez mitől lehet? Már próbáltam erősebben gyengébben de akkor se jön semmi. Csak tényleg ilyen átlátszó trutyi. De nem fehér. Magyarul nem g*** ez mitől lehet?
dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Időnként hagyd abba a pénisz ingerlését és simogasd más testtájaidat, illetve verd lassabban.
dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éreznéd hogy elmennél akkor hagyd abba, engedd el a pöcsödet, aztán ha kicsit lenyugodtál akkor folytatsd. Ezt igazából akarni kell. Ha megállás nélkül húzogatod akkor persze, hogy hamar elmész. Kell kicsit lassítani, megállni, aztán folytatni.
dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
#5# Te valószínű steril vagy nemzőképtelen.Soha nem lehet gyereked.
dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszo könyv, keress rá.
dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez akarat kerdese mielott eldurransz akkor megelsz egy kb 20 masodpercre es utana folytatod en ettol mdg nagyobbat szoktam elvezni
dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!